Transfery: Miłosz Zniszczoł na dłużej w Olsztynie!

Kolejny zawodnik zostanie w Indykpolu AZS Olsztyn. Tym razem umowę z klubem przedłużył środkowy Akademików, Miłosz Zniszczoł. Nowy kontrakt został podpisany na dwa sezony.

Miłosz Zniszczoł w ekipie z Olsztyna występuje od 2014 roku. W sezonie 2016/2017, 30-letni środkowy rozegrał 28 spotkań, w których zdobył 135 punktów. W poprzednich latach Zniszczoł bronił barw takich zespołów, jak Jastrzębski Węgiel, Effector Kielce czy Transfer Bydgoszcz.

Naszym zamiarem było utrzymanie całej trójki środkowych i to zrealizowaliśmy. W ubiegłym sezonie świetnie się uzupełniali na boiskach PlusLigi, zdobywając w sumie 7 statuetek MVP. Cieszę się, że Miłosz zostaje na dwa lata w Olsztynie. – mówi prezes olsztyńskiego klubu, Tomasz Jankowski.

Z przedłużenia umowy zadowolony jest też sam siatkarz. – Bardzo cieszę się, że zostaje w Olsztynie na kolejny sezon. Zarząd klubu obdarzył mnie zaufaniem i postanowił przedłużyć ze mną umowę. Moja rodzina, która w tym roku się powiększyła, bardzo dobrze się czuje w tym mieście. Mamy bardzo fajne warunki do życia i grania. W poprzednim sezonie osiągnęliśmy bardzo dobry wynik, a przyszły sezon zapowiada się również niezwykle ciekawie – powiedział Zniszczoł.

Miłosz Zniszczoł to już kolejny zawodnik, który przedłużył kontrakt z Indykpolem. Wcześniej to samo zrobili Michał Żurek, Jakub Zabłocki, Jan Hadrava i Daniel Pliński.

źrodło: indykpolazs.pl

Facebook Comments