Młoda wychowanka radomskiego klubu po roku spędzonym na wypożyczeniu w pierwszej lidze, powraca do Radomki. Zawodniczka ponownie rywalizowała będzie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Przyjmująca jest wychowanką radomskiego MUKS-u 13. Zawodniczka reprezentowała Radomkę już w latach 2016-2019. Potem została wypożyczona i rywalizowała na poziomie pierwszej ligi. Teraz jak sama mówi bogatsza o dodatkowe doświadczenie boiskowe powraca do swojego byłego klubu.

Przez ostatni rok wydarzyło się naprawdę wiele. Najważniejsze jest jednak to, że spełniłam cel, który założyłam sobie przed sezonem, a mianowicie większą ilość występów na boisku. Dzięki temu mogłam popracować nad elementami, które da się wyszkolić tylko podczas gry. Cieszę się, że wracam i będę grać w TAURON Lidze. Dam z siebie wszystko, żeby zasłużyć na miejsce w wyjściowym składzie – mówi zawodniczka.

Miniony sezon zakończyła z dorobkiem 236 punktów, które zdobyła w 26 spotkaniach. Największy dorobek punktowy dopisała do swojego konta w starciu z AZS Politechnika Śląską Gliwice. Dopisała wówczas do swojego konta 20 „oczek” a mecz zakończyła z nagrodą MVP. Średnio w meczu zdobywała 10 punktów.

źródło: E.Leclerc Radomka Radom. fot.