Zawodnicy z Lubina byli dziś bliscy zwycięstwa za trzy punkty w bełchatowskiej hali. Po przełomowym dla gospodarzy trzecim secie, Skra przejęła jednak inicjatywę, nie pozwalając swoim przeciwnikom na zbyt wiele. Dzięki temu kolejne sety zapisali na swoim koncie zawodnicy Skry.

PGE GiEK Skra Bełchatów – KGHM Cuprum Lubin 3:2 (23:25, 25:27, 29:27, 25:16, 15:10)

PGE GiEK Skra Bełchatów: Dawid Konarski (20), Bartłomiej Lemański (14), Grzegorz Łomacz (2), Benjamin Diez (L), Mateusz Poręba (8), Adrian Aciobăniței (16), Bartłomiej Lipiński (18) oraz Wiktor Nowak (2), Jakub Rybicki, Kajetan Marek, Pierre Derouillon

KGHM Cuprum Lubin: Danilo Gelinski (2), Paweł Pietraszko (11), Mateusz Masłowski (L), Kamil Kwasowski (14), Jake Hanes (19), Alexander Berger (14), Jakub Strulak (8) oraz Seweryn Lipiński (1), Adam Lorenc (4), Kajetan Kubicki, Maksymilian Granieczny (L)

MVP: Dawid Konarski

źródło: PlusLiga, fot. Krawczyk.photo