Atakujący Cerrad Czarnych Radom po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją powraca na parkiety PlusLigi. Absencja zawodnika trwała aź 110 dni.

Michał Filip podczas wyjazdowego meczu z Cuprum Lubin nabawił się złamania jednej z kości śródstopia, co na bardzo długi czas wyeliminowało go z gry. Klub ma jednak bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków „Wojskowych” – popularny Bicek znajdzie się w kadrze meczowej na jutrzejszy pojedynek właśnie z „Miedziowymi”. Jak zapowiedział szkoleniowiec Czarnych Robert Prygiel – Michał już od kilku tygodni trenuje z zespołem i podczas naszego najbliższego pojedynku będzie w protokole meczowym. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym sezonie będzie miał okazję zagościć na boisku i zdobywać punkty dla naszego klubu. Michał kontuzji nabawił się dokładnie 3 grudnia podczas meczu z Lubinem i teraz wraca do składu na mecz właśnie z drużyną z Lubina.

Plaga kontuzji od początku sezonu prześladuje radomską drużynę. Nie zagrali oni jak do tej pory ani jednego meczu mając do dyspozycji pełny skład. Jutrzejszy mecz będzie zatem pod tym względem wyjątkowy.

źródło: Cerrad Czarni Radom