MŚ 2018: Terminarz fazy grupowej

Mistrzostwa świata we Włoszech i Bułgarii zbliżają się wielkimi krokami. Przedstawiamy wam więc terminarz, z którym nie przegapicie żadnego spotkania fazy grupowej mundialu.

Grupa A (Florencja, Włochy):

Włochy – Japonia (Rzym, 9 września, godz. 19:30)

Dominikana – Słowenia (12 września, godz. 17:00)
Belgia – Argentyna (12 września, godz. 20:30)

Dominikana – Japonia (13 września, godz. 17:00)
Włochy – Belgia (13 września, godz. 21:15)

Japonia – Słowenia (14 września, godz. 17:00)
Argentyna – Dominikana (14 września, godz. 20:30)

Belgia – Słowenia (15 września, godz. 17:00)
Włochy – Argentyna (15 września, godz. 21:15)

Japonia – Belgia (16 września, godz. 17:00)
Dominikana – Włochy (16 września, godz. 21:15)

Belgia – Dominikana (17 września, godz. 17:00)
Argentyna – Słowenia (17 września, godz. 20:30)

Japonia – Argentyna (18 września, godz. 17:00)
Włochy – Słowenia (18 września, godz. 21:15)

Grupa B (Ruse, Bułgaria):

Francja – Chiny (12 września, godz. 13:00)
Holandia – Kanada (12 września, godz. 16:00)
Brazylia – Egipt (12 września, godz. 19:30)

Egipt – Kanada (13 września, godz. 16:00)
Brazylia – Francja (13 września, godz. 19:30)

Chiny – Holandia (14 września, godz. 16:00)
Francja – Egipt (14 września, godz. 19:30)

Kanada – Chiny (15 września, godz. 16:00)
Holandia – Brazylia (15 września, godz. 19:30)

Chiny – Egipt (16 września, godz. 16:00)
Holandia – Francja (16 września, godz. 19:30)

Egipt – Holandia (17 września, godz. 16:00)
Brazylia – Kanada (17 września, godz. 19:30)

Chiny – Brazylia (18 września, godz. 16:00)
Kanada – Francja (18 września, godz. 19:30)

Grupa C (Bari, Włochy):

Kamerun – Tunezja (12 września, godz. 14:00)
Australia – Rosja (12 września, godz. 17:30)
USA – Serbia (12 września, godz. 20:30)

Australia – USA (13 września, godz. 17:00)
Kamerun – Serbia (13 września, godz. 20:30)

Australia – Kamerun (14 września, godz. 17:00)
Rosja – Tunezja (14 września, godz. 20:30)

Serbia – Tunezja (15 września, godz. 17:00)
USA – Rosja (15 września, godz. 20:30)

Kamerun – USA (16 września, godz. 17:00)
Serbia – Australia (16 września, godz. 20:30)

Rosja – Kamerun (17 września, godz. 17:00)
Australia – Tunezja (17 września, godz. 20:30)

USA – Tunezja (18 września, godz. 17:00)
Serbia – Rosja (18 września, godz. 20:30)

Grupa D (Warna, Bułgaria):

Bułgaria – Finlandia (9 września, godz. 19:30)

Iran – Portoryko (12 września, godz. 16:00)
Kuba – Polska (12 września, godz. 19:30)

Portoryko – Polska (13 września, godz. 16:00)
Iran – Bułgaria (13 września, godz. 19:30)

Finlandia – Kuba (14 września, godz. 16:00)
Bułgaria – Portoryko (14 września, godz. 19:30)

Kuba – Iran (15 września, godz. 16:00)
Polska – Finlandia (15 września, godz. 19:30)

Portoryko – Finlandia (16 września, godz. 16:00)
Kuba – Bułgaria (16 września, godz. 19:30)

Kuba – Portoryko (17 września, godz. 16:00)
Iran – Polska (17 września, godz. 19:30)

Finlandia – Iran (18 września, godz. 16:00)
Bułgaria – Polska (18 września, godz. 19:30)

źródło: FIVB

 

Facebook Comments