MŚ 2018, gr. E: Wyniki drugiej rundy [21-23.09.2018]

Ostatnie mecze drugiej rundy Mistrzostw Świata rozgrywanych we Włoszech i Bułgarii za nami. Jak wpłynęły na kształt tabeli grupy E? Które z drużyn pakują walizki i jadą do Turynu?

Grupa E (Mediolan)

Piątek – 21.09.2018

Holandia – Rosja 0:3 (17:25, 16:25, 21:25)

Składy drużyn:

Holandia: Daan van Haarlem (3), Maarten van Garderen (2), Thijs Ter Horst (13), Nimir Abdel-Aziz (9), Tim Smit (2). Michael Parkinson (1). Dirk Spardians (L) oraz Jasper Diefenbach (4), Wouter Ter Maat (4), Jeroen Rauwerdink (1), Wessel Keemink, Gijs Jorna, Thomas Koelewijn i Just Dronkers (L)

Rosja: Sergey Grankin (1), Dmitry Volkov (15), Dmitriy Muserskiy (1), Maxim Mikhaylov (13), Egor Kliuka (11), Ilyas Kurkaev (10), Alexey Verbov (L) oraz Alexander Butko, Artem Volvich (4) i Victor Poletaev (3)

Włochy – Finlandia 3:0 (25:20, 25:18, 25:16)

Składy zespołów:

Włochy: Osmany Juantorena (14), Ivan Zaytsev (14), Daniele Mazzone (10), Simone Anzani (9), Gabriele Maruotti (8), Simone Giannelli (5), Massimo Colaci (L) oraz Salvatore Rossini, Gabriele Nelli

Finlandia: Urpo Sivula (12), Sauli Sinkkonen (8), Niko Suihkonen (5), Tommi Siirila (2), Eemi Tervaportti (2), Elviss Krastins (1), Lauri Kerminen (L) oraz Antti Ronkainen (6), Samuli Kaislasalo (6), Markus Kaurto (3), Mikko Esko (1), Niklas Breilin

Sobota – 29.09.2018

Holandia – Finlandia 3:1 (25:19, 23:25, 25:16, 25:13)

Składy zespołów:

Holandia: Nimir Abdel-Aziz (22), hijs Ter Horst (16),  Thomas Koelewijn (14),  Jasper Diefenbach (10), Gijs Jorna (6), Daan Van Haarlem (5),  Dirk Sparidans (L) oraz  Maarten Van Garderen (4),  Michael Parkinson (3), Jeroen Rauwerdink (2), Wessel Keemink,  Wouter Ter Maat

Finlandia: Urpo Sivula (23), Niko Suihkonen (9), Sauli Sinkkonen (6), Markus Kaurto (6),  Elviss Krastins (5), Eemi Tervaportti (4), Lauri Kerminen (L) oraz  Tommi Siirilä (2), Mikko Esko,  Antti Ronkainen,  Niklas Breilin

Rosja – Włochy 3:2 (19:25, 25:18, 25:21, 19:25, 15:11)

Składy drużyn:

Rosja: Sergey Grankin, Dmitry Volkov (12), Dmitriy Muserskiy (15), Maxim Mikhaylov (18), Egor Kliuka (10), Ilyas Kurkaev (6), Alexey Verbov (L) oraz Victor Poletaev, Yury Berezhko, Alexander Butko (3), Artem Volvich (5)

Włochy: Osmany Juantorena (16), Simone Giannelli (3), Daniele Mazzone (7), Ivan Zaytsev (21), Filippo Lanza (7), Simone Anzani (7), Massimo Colaci (L) oraz Gabriele Maruotti (5), Michele Baranowicz, Gabriele Nelli

Niedziela – 23.09.2019

Rosja – Finlandia 3:0 (25:17, 25:19, 25:22)

Składy zespołów:

Rosja: Jurij Biereżko (11), Iljas Kurkajew (10), Artiom Wolwicz (9), Maksim Michajłow (6), Aleksander Butko (1), Jegor Kljuka (1), Aleksander Sokołow (L) oraz Wiktor Poletajew (18), Siergiej Grankin (2), Aleksiej Rodiczew (2), Ilja Własow (1), Dmitrij Wołkow

Finlandia: Sauli Sinkkonen (9), Elviss Krastins (6), Tommi Siirila (5), Eemi Tervaportti (2), Urpo Sivula (2), Sakari Antti Makinen, Niklas Breilin (L) oraz Samuli Kaislasalo (12), Antti Ronkainen (5), Henrik Porkka (1), Niko Suihkonen

Włochy – Holandia 3:1 (16:25, 25:20, 27:25, 25:15)

Składy drużyn:

Włochy: Davide Candellaro (10), Luigi Randazzo (23), Michele Baranowicz (1), Enrico Cester (6), Gabriele Maruotti (7), Gabriele Nelli (19), Salvatore Rossini

Holandia: Daan Van Haarlem (1), Maarten Van Garderen (7), Thijs Ter Horst (15), Nimir Abdel-Aziz (7), Thomas Koelewijn (11), Michael Parkinson (12), Dirk Sparidans (L) oraz Wessel Keemink, Gijs Jorna (1), Jeroen Rauwerdink (1), Tim Smit (2), Wouter Ter Maat (3) i Just Dronkers (L)

Tabela:

inf.własna
fot. FIVB

 

Facebook Comments