Siatkarscy kibice z całej Polski długo czekali na tę informację. Dziś PZPS oficjalnie potwierdził, że przedsprzedaż pierwszej transzy biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 rozpocznie się w poniedziałek, 27 marca o godzinie 11, a sprzedaż otwarta dzień później o godzinie 10.

W sprzedaży są już wejściówki na wszystkie spotkania EUROVOLLEY POLAND 2017, oprócz Ceremonii i Meczu Otwarcia. Kibice najbardziej czekali jednak na informację własnie o biletach na inaugurujące turniej spotkanie Polska – Serbia na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Wcześniej poznaliśmy już strukturę ich cen, a dziś PZPS potwierdził, że w poniedziałek, 27 marca o godzinie 11 zostanie uruchomiona przedsprzedaż pierwszej z trzech transz wejściówek na te wyjątkowe wydarzenie. Dzień później o godzinie 10 rozpocznie się sprzedaż otwarta. Bilety będzie można zakupić na ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, których lista dostępna jest na stronie.

W przedsprzedażach będą mogły uczestniczyć osoby, które:

  •  Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym).
  •  W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn) i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Każdy z kibiców spełniających jeden z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży.

Kolejne transze będą trafiać do sprzedaży sukcesywnie, a o ich terminach będziemy informować na bieżąco.

źródło: pzps.pl