LSK: Wyniki trzeciej kolejki spotkań

Znamy już prawie wszystkie wyniki trzeciej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Do najbardziej zaciętego starcia doszło w Kaliszu, gdzie miejscowy beniaminek podjął drużynę KSZO Ostrowiec. Ostatni mecz tej kolejki zostanie rozegrany nieco później, bo dopiero 5 grudnia. Bielszczanki na własnym boisku podejmą brązowe medalistki poprzedniego sezonu.

ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo

3:0 (27:25, 25:15, 25:20)

ŁKS Commercecon Łódź: Ewa Kwiatkowska (6), Regiane Bidias (12), Aleksandra Wójcik (15), Monika Bociek (10), Krystyna Strasz (L), Klaudia Alagierska (10), Marta Wójcik (3) oraz Valerie Nichol, Agata Wawrzyńczyk, Klaudia Gajewska (2), Anna Korabiec

DPD Legionovia Legionowo: Małgorzata Jasek (5), Beata Olenderek (6), Ewelina Polak, Zuzanna Górecka (9), Alicja Wójcik (8), Agnieszka Adamek (L), Krystyna Kicka (16) oraz Małgorzata Skorupa (2), Adriana Adamek (L)

MVP: Marta Wójcik

E.Leclerc Radomka Radom – Chemik Police

0:3 (19:25, 16:25, 16:25)

E.Leclerc Radomka Radom: Natalia Skrzypkowska (5), Alicja Grabka (2), Anna Bączyńska (13), Sonia Kubacka (1), Kinga Drabek (L), Gabriela Ponikowska (5), Majka Szczepańska-Pogoda (4) oraz Olga Samul (L), Joanna Kapturska (1), Izabela Bałucka (1), Gabriela Borawska, Renata Biała (2), Shafagat Alishanova

Chemik Police: Bianka Busa (7), Martyna Grajber (12), Magdalena Stysiak (17), Iga Chojnacka (3), Chiaka Ogbogu (9), Sladjana Mirković (6), Aleksandra Krzos (L) oraz Agnieszka Bednarek-Kasza, Justyna Łukasik (1), Marlena Pleśnierowicz, Martyna Łukasik (3), Natalia Mędrzyk (1), Anna Grejman, Justyna Łysiak (L)

MVP: Magdalena Stysiak

Developres SkyRes Rzeszów – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:16)

Developres SkyRes Rzeszów: Helene Rousseaux (16), Kamila Witkowska (1), Magdalena Hawryła (7), Jelena Blagojević (16), Petya Barakowa (5), Agata Sawicka (L), Katarzyna Zaroślińska-Król (19) oraz Katarzyna Żabińska (6), Michaela Mlejnkova, gnieszka Rabka, Kinga Hatala

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz: Patrycja Polak Balmas (11), Monika Jagła (L), Marta Ziółkowska (4), Natalia Misiuna (12), Magdalena Mazurek (2), Ewelina Krzywicka(17), Monika Fedusio (11) oraz Joanna Kuligowska (3), Małgorzata Andersohn

MVP: Katarzyna Zaroślińska-Król

Energa MKS Kalisz – KSZO Ostrowiec

3:2 (24:26, 26:24, 25:22, 23:25, 15:10)

Energa MKS Kalisz: Ewelina Janicka (15), Natalia Strózik (19), Adrianna Budzoń (2), Rebecka Lazic (15), Klaudia Kulig (L), Aleksandra Cygan (5), Ljubica Kecman (22) oraz Małgorzata Sobolewska, Aleksandra Wańczyk (2), Justyna Andrzejczak

KSZO Ostrowiec: Justyna Wojtowicz (14), Zuzanna Kucińska (L), Olga Geyko (3), Anna Miros (14), Svitlana Dorsman (17), Anastasiia Trach (10), Paula Słonecka (11) oraz Katarzyna Zackiewicz, Emilia Oktaba, Anna Grzechnik, Agnieszka Wołoszyn

MVP:  Ewelina Janicka

Enea PTPS Piła – #VolleyWrocław

3:2 (25:17, 11:25, 18:25, 25:21, 15:8)

Enea PTPS Piła: Olga Strantzali (19), Anna Stencel (11), Marharyta Azizova (12), Klaudia Kaczorowska (9), Anna Pawłowska (L), Julia Piotrowska (1), Paulina Szpak (5) oraz Kamila Kobus (3), Patrycja Chrzan

#VolleyWrocław: Roksana Wers (17), Aleksandra Rasińska (17), Magdalena Soter (10), Natalia Murek (15), Magdalena Kuziak (L), Natalia Gajewska (1), Anna Łozowska (7) oraz Klaudia Felak (2), Karolina Piśla, Weronika Wołodko (4)

MVP: Olga Strantzali

źródło, fot.: LSK

Facebook Comments