LSK: Wyniki szóstej kolejki

Znamy już komplet roztrzygnięć w szóstej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet. Najbardziej zacięty okazał się mecz w Bielsku-Białej. W pozostałych spotkaniach zwyciężczynie zapisały na swoich kontach komplety punktów. Wyniki poszczególnych meczów znajdziecie poniżej

Grot Budowlani Łódź – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

3:0 (26:24, 25:23, 25:11)

Grot Budowlani Łódź: Gabriela Polańska (12), Agnieszka Kąkolewska (17), Julia Twardowska (11), Agata Witkowska (L), Kaja Grobelna (8), Pavla Vincourova (2), Martyna Grajber (8) oraz Hana Cutura (4), Justyna Kędziora

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Małgorzata Śmieszek, Maja Savić (6), Aleksandra Wójcik (11), Monika Bociek (16), Paulina Bałdyga, Dorota Medyńska (L), Mariya Karakasheva (8) oraz Roksana Brzóska, Karolina Portalska (L), Małgorzata Lis (1)

MVP: Agnieszka Kąkolewska

ENEA PTPS Piła – Trefl Proxima Kraków

3:1 (25:21, 22:25, 25:22, 25:20)

ENEA PTPS Piła: Jelena Trnić (8), Karolina Różycka (7), Dajana Bosković (18), Jessica Walker (11), Agata Babicz (21), Dorota Wilk (2), Justyna Łysiak (L) oraz Żaneta Baran, Anna Stencel (1), Emilia Szubert, Oliwia Urban

Trefl Proxima Kraków: Zsuzsanna Talas (5), Paula Słonecka (2), Jowita Jaroszewicz (2), Daria Paszek (3), Justyna Łukasik (9), Klaudia Kulig (L), Kinga Hatala (9) oraz Agnieszka Woźniak, Adrianna Budzoń, Aleksandra Szymańska (5), Ewelina Brzezińska (7), Martyna Łukasik (8)

MVP: Agata Babicz

KS PAŁAC Bydgoszcz – POLI Budowlani Toruń

3:0 (25:22, 25:10, 25:13) 

KS PAŁAC Bydgoszcz: Monika Jagła (L), Marta Ziółkowska (12), Natalia Misiuna (8), Magdalena Mazurek (1), Ewelina Krzywicka (11), Joanna Kuligowska (13), Sandra Szczygioł (13) oraz Katarzyna Wenerska, Paulina Świder

POLI Budowlani Toruń: Dorota Ściurka (4), Marina Paulava (3), Anna Lewandowska (4), Marta Wójcik (2), Ewelina Ryznar (9), Agata Nowak (L), Marina Cvetanovic (5) oraz Aleksandra Szczygłowska (L), Gabriela Jasińska, Izabela Bałucka (2), Marta Janik (1), Julia Kavalenka (3)

MVP: Magdalena Mazurek

Legionovia Legionowo – Chemik Police

1:3 (25:20, 17:25, 16:25, 23:25)

Legionovia Legionowo: Małgorzata Jasek (2), Joanna Pacak (9), Ewelina Mikołajewska (12), Anna Bączyńska (15), Klaudia Alagierska (12), Anna Korabiec (L), Paulina Szpak (3) oraz Beata Mielczarek (1), Magdalena Damaske (6), Alicja Grabka (1), Adriana Adamek (L)

Chemik Police: Katarzyna Gajgał-Anioł (7), Malwina Smarzek (10), Izabela Bełcik (5), Stefana Veljković (16), Natalia Mędrzyk (14), Aleksandra Krzos (L), Katarzyna Zaroślińska (16) oraz Bianka Busa, Alex Holston (1), Sladjana Mirković

MVP: Natalia Mędrzyk

Developres SkyRes Rzeszów – Impel Wrocław

3:0 (25:17, 25:18, 25:20)

Developres SkyRes Rzeszów: Helene Rousseaux (16), Monika Ptak (12), Natalia Gajewska (4), Magdalena Hawryła (9), Agata Sawicka (L), Adela Helić (10), Jelena Blagojević (8)

Impel Wrocław: Valerie Nichol (4), Julia Szczurowska (11), Natalia Murek (7), Aleksandra Trojan (2), Tamara Gałucha (4), Maria Stenzel (L), Iga Chojnacka (8) oraz Weronika Wołodko, Ilona Gierak (2)

MVP: Monika Ptak

BKS Profi Credit Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź
2:3 (25:17, 16:25, 25:17, 16:25, 12:15)

BKS Profi Credit Bielsko-Biała: Jagieło Aleksandra (13), Konieczna Katarzyna (24), Pleśnierowicz Marlena, Grant Nia (8), Świrad Martyna (9), Mucha Emilia (9), Lemańczyk Izabela (L) oraz Zakościelna Barbara, Nowicka Julia (1), Różański Oliwia, Wańczyk Aleksandra, Moskwa Kornelia

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (6), Bidias Regiane (16), Sielicka Katarzyna (4), Muhlsteinova Lucie (2), Kowalińska Izabela (3), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (14), Strasz Krystyna (L) oraz Skorupa Małgorzata, Mras Dominika, Wawrzyńczyk Agata (7), McClendon Deja (13)

MVP: Deja McClendon

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:16, 25:23, 30:28)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Justyna Wojtowicz (4), Anna Miros (12), Natalia Skrzypkowska (11), Magdalena Soter (9), Koleta Łyszkiewicz (6), 0Volha Pauliukouskaya (L), Agnieszka Rabka (4) oraz 4Paulina Stroiwąs, Joanna Ciesielczyk (1), Alicja Markiewicz

MKS Dąbrowa Górnicza: Kamila Colik (L), Aljona Martiniuc (8), Barbora Purchartova (4), Patrycja Polak (15), Agata Michalewicz (3), Sanja Trivunović (3), Aleksandra Sikorska (10) oraz Anastazja Baidiuk (1), Simona Dreczka, Ewelina Tobiasz (2), Marta Ciesiulewicz, Kinga Drabek (L)

MVP:  Magdalena Soter

źródło: LSK

Facebook Comments