LSK: Wyniki 25. kolejki spotkań!

W inauguracyjnym starciu Grot Budowlane Łódź pokonały rywalki z Legionowa. Dzięki temu są już pewne zajęcia czwartego miejsca po fazie zasadniczej, dającego możliwość walki o medale. W hicie kolejki aktualne mistrzynie Polski zdobyły trzy punkty w starciu z ŁKS-em.

Legionovia Legionowo – Grot Budowlani Łódź

1:3 (23:25, 25:15, 19:25, 22:25)

Legionovia Legionowo:  Jasek Małgorzata (12), Mielczarek Beata (7), Pacak Joanna (9), Damaske Magdalena, Adamek Adriana (L), Alagierska Klaudia (11), Szpak Paulina (4) oraz Rasińska Aleksandra (3), Mikołajewska Ewelina (3), Wójcik Alicja, Bączyńska Anna, Grabka Alicja

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (9), Kąkolewska Agnieszka (15), Twardowska Julia (11), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (14), Vincourova Pavla (1), Grajber Martyna (13) oraz Cutura Hana (3), Polak Ewelina (1), Piotrowska Julia (2), Muszyńska Adrianna (2)

MVP: Agnieszka Kąkolewska

 

KS PAŁAC Bydgoszcz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:1 (26:24, 21:25, 25:23, 25:15)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagła Monika (L), Misiuna Natalia (16), Mazurek Magdalena (6), Krzywicka Ewelina (24), Kuligowska Joanna (10), Maternia Jagoda (4), Świder Paulina (2) oraz Nickowska Joanna (L), Wenerska Katarzyna, Różyńska Kinga (1), Fedusio Monika (2), Fojucik Weronika (7)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Jagieło Aleksandra (10), Pleśnierowicz Marlena (1), Grant Nia(11), Mancuso Gina (20), Lemańczyk Izabela (L), Sobolska Dominika (10), Mucha Emilia (16) oraz Zakościelna Barbara, Nowicka Julia (1), Moskwa Kornelia, Świrad Martyna

MVP: Ewelina Krzywicka

 

POLI Budowlani Toruń – MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:16, 25:14, 25:19)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (3), Lewandowska Anna (9), Wójcik Marta (3), Bałucka Izabela (15), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (8), Hatala Kinga (20)

MKS Dąbrowa Górnicza: Tobiasz Ewelina (4), Lipska Aleksandra (8), Purchartova Barbora (4), Polak Patrycja(10), Ciesiulewicz Marta (4), Perlińska Natalia (7), Drabek Kinga (L) oraz Baidiuk Anastazja (2)

MVP: Izabela Bałucka

 

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – Developres SkyRes Rzeszów

0:3 (17:25, 19:25, 19:25)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna:  Savić Maja (11), Wójcik Aleksandra (7), Radenkovic Danica, Lis Małgorzata (2), Bociek Monika (4), Karakasheva Mariya (7),  Medyńska Dorota (L) oraz  Brzóska Roksana (5), Śmieszek Małgorzata (3), Flakus Patrycja, Bałyga Paulina, Portalska Karolina (L)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (16), Ptak Monika (11), Żabińska Katarzyna (8), Kaczmar Anna (3),  Helić Adela (9), Blagojević Jelena (10), Sawicka Agata (L) oraz Ganszczyk Kamila (4), Rabka Agnieszka,  Andruszko Juliia (2),

MVP: Anna Kaczmar

 

Trefl Proxima Kraków – Impel Wrocław

3:1 (23:25, 25:15, 25:21, 25:17)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna, Clement Sarah (14), Łukasik Justyna (3), Brzezińska Ewelina (13), Łukasik Martyna (5), Pavan Rebbeca (18), Kulig Klaudia (L), oraz Budzoń Adrianna (3), Szymańska Aleksandra, Paszek Daria (11),

Impel Wrocław: Wołodko Weronika (1), Murek Natalia (16), Gałucha Tamara (15), Łozowska Anna (2), Gierak Ilona (8), Chojnacka Iga (11), Stenzel Maria (L) oraz Trojan Aleksandra (3)

MVP: Ewelina Brzezińska

 

ENEA PTPS Piła – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3:1 (21:25, 25:16, 25:16, 25:21)

ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (1), Bosković Dajana (15), Stencel Anna (14), ©abicz Agata (10), Wilk Dorota (2), Urban Oliwia, Łysiak Justyna (L) oraz Baran Żaneta, (1), Różycka Karolina (13), Kwiatkowska Anita, Walker Jessica (9), Szubert Emilia, Pawłowska Anna (L)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (3), Biedziak Marta (1), Miros Anna (12), Skrzypkowska Natalia (11), Soter Magdalena (9), Łyszkiewicz Koleta (15), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Stroiwąs Paulina (4), Wańczyk Aleksandra, Gryka Magdalena, Markiewicz Alicja(L)

MVP: Dorota Wilk

Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź

3:0 (25:23, 25:17, 25:16)

Chemik Police: Busa Bianka (6), Gajgał-Anioł Katarzyna (7), Smarzek Malwina (15), Veljković Stefana (7), Mirković Sladjana (5), Mędrzyk Natalia (12), Krzos Aleksandra (L) oraz Bednarek-Kasza Agnieszka, Bełcik Izabela

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (3), Bidias Regiane (6), Sielicka Katarzyna (7), Kowalińska Izabela (11), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (7), Papafotiou Athina (1) oraz Mras Dominika, Wawrzyńczyk Agata, McClendon Deja

MVP: Natalia Mędrzyk

Facebook Comments