LM[k]: Wyniki trzeciej kolejki Ligi Mistrzyń

Zakończyła się rywalizacja w trzeciej kolejce Ligi Mistrzyń. Z polskich zespołów tylko Chemik Police odniósł zwycięstwo i dalej liczy się w walce o kolejną rundę rozgrywek. Joanna Wołosz wraz z Imoco Volley Conegliano dopiero w tie-breaku pokonała Fenerbahce SK Istanbul, a zespół Katarzyny Skorupy Igor Gorgonzola Novara wygrał z czeskim Agel Prostejov.

 

GRUPA  A

ASPTT Mulhouse VB – CSM Volei Alba Blaj  

1:3 (20:25, 25:20, 16:25, 20:25)

ASPTT Mulhouse VB: MARKOVIC Bojana ( 6), TRACH Olga (10), HERBOTS Britt (17), MICHEL Ciara Kathleen (8), DIVOUX Aziliz, SPELMAN Hayley (12), SOLDNER Léa (L) oraz  DANNEMILLER Alexa Marie (2), JEANPIERRE Lisa, ABRHAMOVA Michaela (3), DAVIDOVIC Lara (2), COTITO Carla (4)

CSM Volei Alba Blaj: SALAORU Adina (15), THOMAZ DE AQUINO Mariana (5), BARAKOVA Petya (5), CRNCEVIC Aleksandra (16), CLEGER ABEL Ana Yilian (16), ONYEJEKWE Nneka Obiamaka (14), VUJOVIC Marina (L) oraz MÖLLERS Lena,  MORALES Lynda, ILYASOGLU Selime

 

Volero Zürich – Developres SkyRes Rzeszów

3:0 (26:24, 25:19, 25:13)

Volero Zürich: LAZARENKO Angelina (10), DIMITROVA Gergana (12), ANTONIJEVIC Ana (4), TODOROVA Mira (10), UNTERNÄHRER Laura (12), LAZIC Alexandra (12), POPOVIC Silvija (L)

Developres SkyRes Rzeszów: ROUSSEAUX Hélène (17), PTAK Monika (5), ŻABIŃSKA Katarzyna (8), HELIC Adela (4), KACZMAR Anna (1), BLAGOJEVIC Jelena (6), SAWICKA Agata (L) oraz GANSZCZYK Kamila, RABKA Agnieszka, KACZOROWSKA Klaudia (3), ANDRUSHKA Iuliia (2)

 

GRUPA  B

Igor Gorgonzola Novara – Agel Prostejov

3:1 (25:12, 25:13, 22:25, 25:14)

Igor Gorgonzola Novara: PLAK Celeste (10), GIBBEMEYER Lauren (9), ENRIGHT Stephanie (10), SKORUPA Katarzyna, CHIRICHELLA Cristina (8), PICCININI Francesca (9), EGONU Paola Ogechi (17), SANSONNA Stefania (L) oraz ZANNONI Giorgia VASILANTONAKI Anthi

Agel Prostejov: KOSSANYIOVA Andrea (8), HORKA Helena (12), TRNKOVA Veronika, WEISS Kathleen, HERELOVA Nina (5), EMONTS WEIHENMAIER Laura (9), KOVAROVA Julie (L) oraz NOVA Lucie (1), TOMASEKOVA Gabriela

 

Fenerbahce SK Istanbul – Imoco Volley Conegliano 

2:3 (25:21, 27:25, 15:25, 17:25, 10:15)

Fenerbahce SK Istanbul: TOKSOY GUIDETTI Bahar (6), PEREIRA Natalia Zilio (16), TOMKOM Nootsara (2), ERDEM DÜNDAR Eda (14), CAKIROGLU Damla (5), RAHIMOVA Polina (13), DALBELER SENIYE Merve (L) oraz USLUPEHLIVAN Polen (2), AKIN Çağla, BABAT Dicle Nur, JERKOV Mia (4), YILMAZ Melis (L)

Imoco Volley Conegliano: BRICIO RAMOS Samantha Estephania Guadalupe (15), DE KRUIJF Robin (16), DANESI Anna (9), FABRIS Samanta (15), WOŁOSZ Joanna (3), HILL Kimberly (15), DE GENNARO Monica (L) oraz CELLA Elisa, NICOLETTI Anna

 

GRUPA  C

Chemik Police – Maritza PLOVDIV

3:0 (25:16, 26:24, 25:12)

Chemik Police: SMARZEK Malwina (13), VELJKOVIC Stefana (8), MIRKOVIC Sladjana (1), MĘDZRYK Natalia (15), SIMEONOVA Strashimira (4), ZAROŚLIŃSKA-KRÓL Katarzyna (17), KRZOS Aleksandra (L)

Maritza Plovdiv: DIMITROVA Nasya (5), KITIPOVA Lora (4), NIKOLOVA Desislava (6), DIMITROVA Simona (11), GRIGOROVA Viktoriya (6), JOSEPH Shainah (4), MONOVA Ivelina (L) oraz ANDREEVA Silvia, SHAHPAZOVA Mirela, TODOROVA Zhana (L)

 

Dynamo Kazań – Vizura Ruma

3:0 (25:18, 25:23, 25:11)

Dynamo Kazań: KOROLEVA Irina (9), VORONKOVA Irina (11), MAMMADOVA Natalya (13), STARTSEVA Evgeniya, VASILEVA Elitsa (10), SAMOILENKO Anastasia (8), ULANOVA Ekaterina (L) oraz KOTIKOVA Anna (3), FILISHTINSKAIA Irina, MALYGINA Daria(1)

Vizura Ruma: ERIC Sladjana (10), LOZO Sara (7), LAZOVIĆ Katarina (10), ALEKSIĆ Maja (6), ĆIROVIĆ Aleksandra, CARIĆ Sara (4), DIMIĆ Milena (L) oraz GAJEVIC Katarina, VESELINOVIĆ Andela, RODIC Isidora, KOCIĆ Jovana

 

GRUPA  D

Galatasaray SK Istambuł – Grot Budowlani Łódź

3:0 (25:16, 25:21, 25:17)

Galatasaray SK Stambuł: KARADAYI Gizem (L), KOSHELEVA Tatiana (10), JACK Sinead (9), ALIKAYA Gamze (3), RUSEVA Hristina (7), DEMIR GÜLER Neslihan (10), RABADZHIEVA Dobriana (15) oraz CETIN Cansu, AYDIN İlkin, KALAÇ Asli (2), DUMANOGLU Bihter

Grot Budowlani Łódź: POLAŃSKA Gabriela (3), KĄKOLEWSKA Agnieszka (7), TWARDOWSKA Julia (6), WITKOWSKA Agata (L), GROBELNA Kaja (11), VINCOUROVA Pavla (1), GRAJBER Martyna (5) oraz CUTURA Hana (7), POLAK Ewelina (1), PIOTROWSKA Julia,  MUSZYŃSKA Adrianna

 

Dynamo Moskwa – VakifBank Stambuł

0:3 (20:25, 22:25, 18:25)

Dynamo Moskwa: SHCHERBAN Yana (9), GONCHAROVA Nataliya (14), VETROVA Vera (4), LYUBUSHKINA Ekaterina (1), FETISOVA Irina (6), STOLYAROVA Daria (1), RAEVSKAIA Ekaterina (L) oraz GENDEL Elena, KROTKOVA Natalia (7), TALYSHEVA Daria (L)

VakifBank Stambuł: KIRDAR Gözde (14), ZHU Ting (15), AKMAN CALISKAN Kübra (7), SLÖETJES Lonneke (8),  AYDEMIR AKYOL Naz (4), RASIC Milena (10) ÖRGE Hatice Gizem (L) oraz ROBINSON Kelsey Marie

 

źródło: cev.lu

Facebook Comments