LM[k]: Wyniki drugiej kolejki

Za nami druga kolejka Ligi Mistrzyń. Niestety  wszystkie polskie zespoły przegrały spotkania. Chemik Police i Developres SkyRes Rzeszów były bezradne w swoich meczach. Tylko Grot Budowlani Łódź próbował nawiązać walkę z silnymi rywalkami, ale wygrał tylko jednego seta. wicemistrzynie Polski dwoma porażkami zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

W innych spotkaniach zwycięstwa odniosły polskie rozgrywające – Joanna Wołosz z Imoco Volley Conegliano wygrała w czterech setach z Agel Prostejov, a Katarzyna Skorupa z Igor Gorgonzola NOVARA dopiero w tie-breaku pokonała Fenerbahce SK Istanbul.

GRUPA  A

Developres SkyRes Rzeszów – CSM Volei Alba Blaj  

0:3 (19:25, 25:27, 17:25)

Developres SkyRes Rzeszów: ROUSSEAUX Hélène (10), PTAK Monika (7), ŻABIŃSKA Katarzyna (6), HELIC Adela (14), RABKA Agnieszka (1), BLAGOJEVIC Jelena (6), SAWICKA Agata (L) oraz GAJEWSKA Natalia, ŻAK Ewa, KACZOROWSKA Klaudia (1), ANDRUSHKA Iuliia (3)

CSM Volei Alba Blaj: SALAORU Adina (5), THOMAZ DE AQUINO Mariana (4), BARAKOVA Petya (5), CRNCEVIC Aleksandra (12), CLEGER ABEL Ana Yilian (29), ONYEJEKWE Nneka Obiamaka (5), VUJOVIC Marina (L) oraz MÖLLERS Lena,  MORALES Lynda, ILYASOGLU Selime

 

Volero Zürich – ASPTT Mulhouse VB 2:3 

(19:25, 19:25, 25:23, 25:23, 10:15)

Volero Zürich: LAZARENKO Angelina (11), DIMITROVA Gergana (18), ANTONIJEVIC Ana (5), TODOROVA Mira (10), KALDERON DIAS Rosir (21), UNTERNÄHRER Laura (13), POPOVIC Silvija (L) oraz MILOJEVIC Ljubica (1), LAZIC Alexandra (1), LENGWEILER Julie

ASPTT Mulhouse VB: MARKOVIC Bojana (13), TRACH Olga (13), HERBOTS Britt (15), MICHEL Ciara Kathleen (9), DIVOUX Aziliz (1), SPELMAN Hayley (18), SOLDNER Léa (L) oraz DANNEMILLER Alexa Marie (3), JEANPIERRE Lisa, ABRHAMOVA Michaela (2), DAVIDOVIC Lara (2), COTITO Carla (1)

 

GRUPA  B

Imoco Volley Conegliano  – Agel Prostejov

3:1 (25:14, 21:25, 25:16, 25:17)

Imoco Volley Conegliano: BRICIO RAMOS Samantha Estephania Guadalupe(13), DE KRUIJF Robin (18), DANESI Anna (8), FABRIS Samanta (22), WOŁOSZ Joanna (1), HILL Kimberly (12), DE GENNARO Monica (L) oraz FIORI Silvia, NICOLETTI Anna

Agel Prostejov: KOSSANYIOVA Andrea (12), HORKA Helena (10), TRNKOVA Veronika (3), WEISS Kathleen (3), HERELOVA Nina (13), EMONTS WEIHENMAIER Laura(11), KOVAROVA Julie oraz NOVA Lucie (1), SLAVIKOVA Tereza

 

Fenerbahce SK Istanbul – Igor Gorgonzola Novara

2:3 (26:24, 25;19, 22:25, 19:25, 6:15)

Fenerbahce SK Istanbul: BABAT Dicle Nur (10), TOKSOY GUIDETTI Bahar (6), PEREIRA Natalia Zilio (9), TOMKOM Nootsara (2), RAHIMOVA Polina (33), JERKOV Mia (11), DALBELER SENIYE Merve (L) oraz USLUPEHLIVAN Polen (1), AKIN Çağla, CAKIROGLU Damla

Igor Gorgonzola Novara: PLAK Celeste (2), GIBBEMEYER Lauren (13), SKORUPA Katarzyna (2), CHIRICHELLA Cristina (16), PICCININI Francesca (9), EGONU Paola Ogechi (28), SANSONNA Stefania (L) oraz VASILANTONAKI Anthi, ENRIGHT Stephanie (6), BONIFACIO Sara, ZANNONI Giorgia

 

GRUPA  C

Chemik Police – Dynamo Kazań

3:0 (17:25, 20:25, 19:25)

Chemik Police: Bianka Busa (1), Izabela Bełcik (2), Stefana Veljkovic (4), Natalia Mędrzyk (8), Strashimira Simeonova (6), Katarzyna Zaroślińska – Król (13), Aleksandra Krzos (L) oraz Alexandra Holston, Malwina Smarzek (8), Sladjana Mirkovic

Dynamo Kazań: Irina Korolewa (13), Irina Woronkowa (17), Natalia Mammadowa (14), Ewgenija Startsewa (4), Elitsa Wasilewa (8), Anastasia Samoilenko (11), Ekaterina Ulanowa (L) oraz Anna Kotikowa, Irina Filisztinskaia

 

Maritza Plovdiv – Vizura Ruma

1:3 (17:25, 25:22, 17:25, 13:25)

Maritza Plovdiv: DIMITROVA Nasya (7), KITIPOVA Lora (2), NIKOLOVA Desislava (16), TENEVA Radosveta (10), GRIGOROVA Viktoriya (3), JOSEPH Shainah (9), MONOVA Ivelina (L) oraz DANCHEVA Mariya (1), DIMITROVA Simona, CESLJAR Kristina, ANDREEVA Silvia, TODOROVA Zhana (L)

Vizura Ruma: ERIC Sladjana (11), LOZO Sara (15), LAZOVIĆ Katarina (24), ALEKSIĆ Maja (13), ĆIROVIĆ Aleksandra (2), CARIĆ Sara (6), DIMIĆ Milena (L) oraz VESELINOVIĆ Andela, RODIC Isidora, KOCIC Mila (L)

 

GRUPA  D

Dynamo Moskwa – Galatasaray Istambuł

1:3 (21:25, 18:25, 25:23, 17:25)

Dynamo Moskwa: GENDEL Elena (2), SHCHERBAN Yana (8), GONCHAROVA Nataliya (20), VETROVA Vera (2), LYUBUSHKINA Ekaterina (8), STOLYAROVA Daria (4), RAEVSKAIA Ekaterina (L) oraz BABESHINA Marina (1), FETISOVA Irina (6), LAZAREVA Anna, KROTKOVA Natalia (12)

Galatasaray Istambuł: KOSHELEVA Tatiana (23), JACK Sinead (6), ALIKAYA Gamze (5), RUSEVA Hristina (7), DEMIR GÜLER Neslihan (25), RABADZHIEVA Dobriana (8), KARADAYI Gizem (L) oraz ASLANYÜREK Seda, KALAÇ Asli

 

VakifBank Stambuł – Grot Budowlani Łódź

3:1 (25:16, 24:26, 25:15, 25:16)

VakifBank Stambuł: KIRDAR Gözde (16), ZHU Ting (21), AKMAN CALISKAN Kübra (7), SLÖETJES Lonneke (11),  AYDEMIR AKYOL Naz (1), RASIC Milena (18) ÖRGE Hatice Gizem (L), oraz ÖZBAY Cansu (1), ROBINSON Kelsey Marie (2), DURUL Melis  (1), GÜNEŞ Zehra (1)

Grot Budowlani Łódź: CUTURA Hana (9), KĄKOLEWSKA Agnieszka (7), PIOTROWSKA Julia, WITKOWSKA Agata (L), GROBELNA Kaja (20), VINCOUROVA Pavla (4), GRAJBER Martyna (2) oraz POLAK Ewelina, TWARDOWSKA Julia (10)

Facebook Comments