Developres SkyRes Rzeszów do tego meczu przystąpił z wiarą w swoje umiejętności i charakterem. Pierwszy set to był zacięty bój punkt za punkt. Nawet Magdalena Stysiak nie zdołała swoimi atakami czy też zagrywką zmusić polską drużynę do błędów. Nieudana podwójna zmiana w końcówce meczu zabrała podopiecznym trenera Antigi nie tylko seta, ale i pewność siebie. W kolejnych dwóch partiach nie grał źle, ale też nie tak dobrze, jak w premierowej partii. I pojawiło się więcej błędów. Do tego Scandicci zaczęło grać o wiele lepiej.

Developres SkyRes Rzeszów – Savino Del Bene SCANDICCI 0:3 (23:25, 18:25, 16:25)

Składy drużyn:

Developres SkyRes Rzeszów: Gabriela Polańska (5), Aleksandra Rasińska (17), Jelena Blagojević (5), Anna Kaczmar (1), Zuzanna Efimienko-Młotkowska (4), Alexandra Lazić (6), Aleksandra Krzos (libero) oraz Kiera Van Ryk (2), Marta Krajewska, Juliette Fidon-Lebleu (4), Anna Stencel (1), Magdalena Grabka (1)

Savino Del Bene SCANDICCI: Magdalena Stysiak (19), Ofelia Malinov (3), Mina Popović (10), Elena Pietrini (11), Marina Luban (5), Megan Courtney (12), Lucia Bosetti (libero) oraz Enrica Merlo

źródło: inf. własna/foto: CEV