Jurajscy Rycerze zyskują mocne wsparcie menedżerskie! Były prezes Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Górski został wiceprezesem zarządu Aluron Virtu Warty Zawiercie.

Cieszy mnie, że rozmowy, które prowadziliśmy od dłuższego czasu przyniosły pozytywne zakończenie i Bartosz Górski zasila Jurajskich Rycerzy. Jego angaż w klubie wpisuje się w długofalową koncepcję naszego rozwoju, a doświadczenie w zarządzaniu czołowym klubem będzie bezcenne przy dalszym wzmacnianiu naszej działalności – mówi prezes Aluron Virtu Warty Zawiercie, Kryspin Baran.

Bartosz posiada również doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń sportowych, był między innymi głównym organizatorem Final Four Ligi Mistrzów w Krakowie. W związku z tym jestem bardzo szczęśliwy, że będę mógł pracować z taką osobą, której wsparcie merytoryczne będzie ważne dla rozwoju organizacyjnego i marketingowego klubu – dodaje prezes Aluron Virtu. Prywatnie, Bartek jest człowiekiem otwartym i pozytywnym. Osobiście blisko mu do panującego klimatu w naszym klubie, zaangażowanych kibiców i ambicji, która nam przyświeca. Bardzo się cieszę również prywatnie, że Bartek do nas dołączył, ponieważ bardzo dobrze się znamy i lubimy. Pasuje idealnie do naszego klubu – kończy prezes Aluron Virtu Warty Zawiercie.

Przez ostatnich dziesięć lat zarządzał jednym z najlepszych klubów siatkarskich w Polsce, Asseco Resovią Rzeszów, z którą zdobył wiele medali Mistrzostw Polski (trzy złote, trzy srebrne oraz dwa brązowe medale) oraz tytułu w Europie (srebrny medal Ligi Mistrzów oraz srebrny medal Pucharu CEV).

Bartosz Górski jest również autorem publikacji naukowej o tematyce zarządzania sportem. W grudniu ubiegłego roku została wydana jego autorska książka Menedżer Sportu – Zarządzanie Klubem w praktyce.

Prezesie – witamy w Jurajskiej Armii!

źródło: inf. prasowa/ fot. Jagoda Szydłowska