Zarząd klubu Verva Warszawa Orlen Paliwa poinformował o nieprzedłużeniu kontraktu z francuskim rozgrywającym. Antoine Brizard nie będzie więc występował w sezonie 2020/21 w barwach drużyny ze stolicy.

25 – letni rozgrywający reprezentacji Francji, po trzech latach spędzonych w Warszawie, postanowił zmienić barwy klubowe. Antoine Brizard wraz z zespołem, w zeszłym sezonie, wywalczył tytuł wicemistrza Polski. W tegorocznych rozgrywkach, przedwcześnie zakończonych z powodu epidemii koronawirusa, warszawska drużyna uplasowała się na drugiej pozycji w tabeli, zapewniając sobie grę w kolejnej edycji siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Dziękuję klubowi, moim kolegom z drużyny, Klubowi Kibica i wszystkim fanom za te trzy piękne lata. Życzyłbym sobie, żeby ta wspaniała warszawska historia zakończyła się w inny sposób. Liczyłem na to, że będę mógł odejść z radością i pożegnać się ze wszystkimi. Niestety w związku z pandemią koronawirusa i niespodziewanym zakończeniem sezonu odchodzę smutny. Nigdy nie zapomnę spędzonego w Warszawie czasu. Przyszła kolej na nową przygodę. Ale nie martwcie się… Wrócę! – powiedział Antoine Brizard.

źródło: vervawarszawa.pl/oprac.własne

fot: KG Photo