Mecz pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Jastrzębskim Węglem zakończył 21. kolejkę PlusLigi. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich spotkań.
Piątek – 16.02.2018 – godz. 18.00
Łuczniczka Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 23:25, 25:14, 25:19, 15:9)
Łuczniczka Bydgoszcz: Ananiev Metodi (17), Goas Edgardo, Szalacha Michał (7), Filipiak Bartosz (22), Kowalski Adam (L), Gorchaniuk Yevgenii (14), Sacharewicz Mateusz (22) oraz Gryc Paweł, Bieńkowski Krzysztof, Bobrowski Kacper
BBTS Bielsko-Biała: Macionczyk Jarosław, Tarasow Viacheslav (14), Siek Wojciech (5), Łukasik Piotr (20), Marek Kajetan (L), Cedzyński Bartosz (10), Krikun Oleg (15) oraz Bucki Jakub (6), Janeczek Bartosz (1), Skowroński Maciej (1), Gaca Mariusz, Piotrowski Tomasz, Peacock Harrison, Jaglarski Dominik (L)
MVP: Mateusz Sacharewicz
ONICO Warszawa – Dafi Społem Kielce 3:2 (25:15, 23:25, 25:21, 15:25, 15:10)
ONICO Warszawa: Kowalczyk Jakub (8), Brizard Antoine (3), Wrona Andrzej (12), Samica Guillaume (15), Gjorgiew Nikola (20), Wojtaszek Damian (L), Włodarczyk Wojciech (14) oraz Gruszczyński Jędrzej, Warda Sebastian, Firlej Jan
Dafi Społem Kielce: Stępień Przemysław (1), Schamlewski Mariusz (24), Wachnik Jakub (24), Pawliński Maciej (11), Superlak Michał (2), Czunkiewicz Mateusz (L), Morozau Maksim (11) oraz Szymański Jakub, Nalobin Aleksiej (3), Dokić Tomislav (16), Adamski Piotr
MVP: Guillaume Samica
Sobota – 17.02.2018 – godz. 14.45
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 15:25, 23:25)
Cuprum Lubin: Łukasz Kaczmarek (12), Keith Pupart (4), Robert Taht (13), Dawid Gunia (2), Michal Masny (2), Piotr Hain (1), Marcin Kryś (L) oraz Maciej Gorzkiewicz, Adrian Patucha, Filip Biegun (2), Przemysław Smoliński i Bartosz Makoś (L)
PGE Skra Bełchatów: Srećko Lisinac (14), Mariusz Wlazły (22), Marcin Janusz (2), Karol Kłos (10), Milad Ebadipour (3), Nikolay Penchev (7), Kacper Piechocki (L) oraz Bartosz Bednorz i Milan Katić (1)
MVP: Mariusz Wlazły
Sobota – 17.02.2018 – godz. 17.00
GKS Katowice – Espadon Szczecin 3:1 (22:25, 25:14, 25:23, 25:18)
GKS Katowice: Marcin Komenda (3), Karol Butryn (22), Serhiy Kapelus (11), Paweł Pietraszko (10), Emanuel Kohut (11), Gonzalo Quiroga (18), Bartosz Mariański (L) oraz Kacper Stelmach i Adrian Stańczak (L)
Espadon Szczecin: Justin Duff (8), Mateusz Malinowski (22), Michał Ruciak (6), Marcin Wika (14), Eemi Tervaportti (2), Bartosz Gawryszewski (4), Adrian Mihułka (L) oraz Jeffrey Menzel (2), Tomasz Kowalski (1) i Janusz Gałązka (1)
MVP: Marcin Komenda
Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3 (25:20, 21:25, 16:25, 18:25)
Cerrad Czarni Radom: Dmytro Teryomenko (7), Michał Ostrowski (1), Dejan Vincic (3), Wojciech Żaliński (20), Tomasz Fornal (5), Kamil Kwasowski (11), Dustin Watten (L) oraz Jakub Ziobrowski (7), Kamil Droszyński, Jakub Rybicki (2) i Norbert Huber (1)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Rafał Szymura (10), Benjamin Toniutti (2), Rafał Buszek (11), Łukasz Wiśniewski (14), Mateusz Bieniek (9), Maurice Torres (16), Paweł Zatorski (L) oraz Kamil Semeniuk i Sławomir Jungiewicz
MVP: Łukasz Wiśniewski
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (29:27, 25:16, 19:25, 24:26, 29:27)
Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava (34), Daniel Pliński (8), Miłosz Zniszczoł (12), Robbert Andringa (10), Paweł Woicki (2), Tomas Rousseaux (24), Michał Żurek (L) oraz Mateusz Kańczok, Jakub Kochanowski, Łukasz Makowski, Blake Scheerhoorn (1) i Adrian Buchowski (1)
Aluron Virtu Warta Zawiercie: Maciej Zajder (4), Hugo de Leon Guimaraes da Silva (11), Grzegorz Bociek (15), Grzegorz Pająk (6), David Smith (22), Matej Patak (13), Taichiro Koga (L) oraz Łukasz Kaczorowski (10), Michał Żuk (1), Kamil Długosz, Łukasz Swodczyk (13), Mariusz Marcyniak i Krzysztof Andrzejewski (L)
MVP: Jan Hadrava
Sobota – 17.02.2018 – godz. 18.00
MKS Będzin – Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
MKS Będzin: Marcin Waliński (5), Artur Ratajczak (8), Mateusz Kowalski (6), Jonah Seif (1), Jakub Peszko (2), Rafael Araujo Rodrigues (14), Michał Potera (L) oraz Łukasz Kozub (1), Jan Klobucar (4), Bartłomiej Grzechnik, Rafał Faryna i Zlatan Yordanov (2)
Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski (4), TJ Sanders (3), Damian Schulz (16), Daniel McDonnell (5), Mateusz Mika (8), Artur Szalpuk (14), Maciej Olenderek (L) oraz Wojciech Grzyb (2), Szymon Jakubiszak i Fabian Majcherski (L)
MVP: Artur Szalpuk
Niedziela – 18.02.2018 – godz. 14.45
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 25:20, 25:21)
Składy zespołów:
Asseco Resovia Rzeszów: Tichacek Lukas (1), Jarosz Jakub (11), Rossard Thibault (19), Śliwka Aleksander (10), Możdżonek Marcin (7), Dryja Dawid (7), Masłowski Mateusz (L) oraz Kędzierski Michał, Depowski Dominik, Perłowski Łukasz
Jastrzębski Węgiel: Muzaj Maciej (11), Boruch Damian (7), Derocco Jason (6), Kampa Lukas (7), Sobala Wojciech (4), Oliva Salvador Hidalgo (6), Popiwczak Jakub (L) oraz Quiroga Rodrigo (4), Ernastowicz Marcin
MVP: Thibault Rossard
inf.własna
Leave A Comment
You must be logged in to post a comment.