PlusLiga: Wyniki 21. kolejki

Mecz pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Jastrzębskim Węglem zakończył 21. kolejkę PlusLigi. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich spotkań.

Piątek – 16.02.2018 – godz. 18.00

Łuczniczka Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 23:25, 25:14, 25:19, 15:9)

Łuczniczka Bydgoszcz: Ananiev Metodi (17), Goas Edgardo, Szalacha Michał (7), Filipiak Bartosz (22), Kowalski Adam (L), Gorchaniuk Yevgenii (14), Sacharewicz Mateusz (22) oraz Gryc Paweł, Bieńkowski Krzysztof, Bobrowski Kacper

BBTS Bielsko-Biała: Macionczyk Jarosław, Tarasow Viacheslav (14), Siek Wojciech (5), Łukasik Piotr (20), Marek Kajetan (L), Cedzyński Bartosz (10), Krikun Oleg (15) oraz Bucki Jakub (6), Janeczek Bartosz (1), Skowroński Maciej (1), Gaca Mariusz, Piotrowski Tomasz, Peacock Harrison, Jaglarski Dominik (L)

MVP: Mateusz Sacharewicz

 

ONICO Warszawa – Dafi Społem Kielce 3:2 (25:15, 23:25, 25:21, 15:25, 15:10)

ONICO Warszawa: Kowalczyk Jakub (8), Brizard Antoine (3), Wrona Andrzej (12), Samica Guillaume (15), Gjorgiew Nikola (20), Wojtaszek Damian (L), Włodarczyk Wojciech (14) oraz Gruszczyński Jędrzej, Warda Sebastian, Firlej Jan

Dafi Społem Kielce: Stępień Przemysław (1), Schamlewski Mariusz (24), Wachnik Jakub (24), Pawliński Maciej (11), Superlak Michał (2), Czunkiewicz Mateusz (L), Morozau Maksim (11) oraz Szymański Jakub, Nalobin Aleksiej (3), Dokić Tomislav (16), Adamski Piotr

MVP: Guillaume Samica

 

Sobota – 17.02.2018 – godz. 14.45

Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 15:25, 23:25)

Cuprum Lubin: Łukasz Kaczmarek (12), Keith Pupart (4), Robert Taht (13), Dawid Gunia (2), Michal Masny (2), Piotr Hain (1), Marcin Kryś (L) oraz Maciej Gorzkiewicz, Adrian Patucha, Filip Biegun (2), Przemysław Smoliński i Bartosz Makoś (L)

PGE Skra Bełchatów: Srećko Lisinac (14), Mariusz Wlazły (22), Marcin Janusz (2), Karol Kłos (10), Milad Ebadipour (3), Nikolay Penchev (7), Kacper Piechocki (L) oraz Bartosz Bednorz i Milan Katić (1)

MVP: Mariusz Wlazły

 

Sobota – 17.02.2018 – godz. 17.00

GKS Katowice – Espadon Szczecin 3:1 (22:25, 25:14, 25:23, 25:18)

GKS Katowice: Marcin Komenda (3), Karol Butryn (22), Serhiy Kapelus (11), Paweł Pietraszko (10), Emanuel Kohut (11), Gonzalo Quiroga (18), Bartosz Mariański (L) oraz Kacper Stelmach i Adrian Stańczak (L)

Espadon Szczecin: Justin Duff (8), Mateusz Malinowski (22), Michał Ruciak (6), Marcin Wika (14), Eemi Tervaportti (2), Bartosz Gawryszewski (4), Adrian Mihułka (L) oraz Jeffrey Menzel (2), Tomasz Kowalski (1) i Janusz Gałązka (1)

MVP: Marcin Komenda

 

Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3 (25:20, 21:25, 16:25, 18:25)

Cerrad Czarni Radom: Dmytro Teryomenko (7), Michał Ostrowski (1), Dejan Vincic (3), Wojciech Żaliński (20), Tomasz Fornal (5), Kamil Kwasowski (11), Dustin Watten (L) oraz Jakub Ziobrowski (7), Kamil Droszyński, Jakub Rybicki (2) i Norbert Huber (1)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Rafał Szymura (10), Benjamin Toniutti (2), Rafał Buszek (11), Łukasz Wiśniewski (14), Mateusz Bieniek (9), Maurice Torres (16), Paweł Zatorski (L) oraz Kamil Semeniuk i Sławomir Jungiewicz

MVP: Łukasz Wiśniewski

 

Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (29:27, 25:16, 19:25, 24:26, 29:27)

Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava (34), Daniel Pliński (8), Miłosz Zniszczoł (12), Robbert Andringa (10), Paweł Woicki (2), Tomas Rousseaux (24), Michał Żurek (L) oraz Mateusz Kańczok, Jakub Kochanowski, Łukasz Makowski, Blake Scheerhoorn (1) i Adrian Buchowski (1)

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Maciej Zajder (4), Hugo de Leon Guimaraes da Silva (11), Grzegorz Bociek (15), Grzegorz Pająk (6), David Smith (22), Matej Patak (13), Taichiro Koga (L) oraz Łukasz Kaczorowski (10), Michał Żuk (1), Kamil Długosz, Łukasz Swodczyk (13), Mariusz Marcyniak i Krzysztof Andrzejewski (L)

MVP: Jan Hadrava

 

Sobota – 17.02.2018 – godz. 18.00

MKS Będzin – Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)

MKS Będzin: Marcin Waliński (5), Artur Ratajczak (8), Mateusz Kowalski (6), Jonah Seif (1), Jakub Peszko (2), Rafael Araujo Rodrigues (14), Michał Potera (L) oraz Łukasz Kozub (1), Jan Klobucar (4), Bartłomiej Grzechnik, Rafał Faryna i Zlatan Yordanov (2)

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski (4), TJ Sanders (3), Damian Schulz (16), Daniel McDonnell (5), Mateusz Mika (8), Artur Szalpuk (14), Maciej Olenderek (L) oraz Wojciech Grzyb (2), Szymon Jakubiszak i Fabian Majcherski (L)

MVP: Artur Szalpuk

 

Niedziela – 18.02.2018 – godz. 14.45

Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 25:20, 25:21)

Składy zespołów:

Asseco Resovia Rzeszów: Tichacek Lukas (1), Jarosz Jakub (11), Rossard Thibault (19), Śliwka Aleksander (10),  Możdżonek Marcin (7), Dryja Dawid (7), Masłowski Mateusz (L) oraz Kędzierski Michał, Depowski Dominik, Perłowski Łukasz

Jastrzębski Węgiel: Muzaj Maciej (11), Boruch Damian (7), Derocco Jason (6), Kampa Lukas (7), Sobala Wojciech (4), Oliva Salvador Hidalgo (6), Popiwczak Jakub (L) oraz Quiroga Rodrigo (4), Ernastowicz Marcin

MVP: Thibault Rossard

inf.własna

Facebook Comments