PlusLiga: Wyniki środowych spotkań 11. kolejki

11. kolejka PlusLigi dobiegła końca. Nie obyło się bez niespodzianek, jak pewna wygrana GKS-u Katowice z LOTOS-em Treflem Gdańsk. Bardzo ciekawe starcie oglądaliśmy też w Jastrzębiu, gdzie Jastrzębski Węgiel i Cuprum Lubin podzieliły się punktami. Komplet wyników poniżej:

Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin

2:3 (24:26, 26:24, 25:12, 16:25, 11:15)

Jastrzębski Węgiel: Strzeżek Patryk (14), Kosok Grzegorz (7), Boruch Damian (2), Kampa Lukas (2), Touzinsky Scott (3), Hidalgo Oliva Salvador (25), Popiwczak Jakub (L) oraz Sobala Wojciech (12), Ernastowicz Marcin, Bachmatiuk Marcin (1), DeRocco Jason (8)

Cuprum Lubin: Kaczmarek Łukasz (18), Pupart Keith (11), Taht Robert (17), Boehme Marcus (7), Hain Piotr (10), Łomacz Grzegorz (4), Rusek Paweł (L) oraz Gorzkiewicz Maciej, Malinowski Mateusz, Koumentakis Rafail, Kryś Marcin (L)

MVP: Robert Taht

Łuczniczka Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów 

0:3 (23:25, 19:25, 17:25)

Łuczniczka Bydgoszcz: Nowakowski Jan (5), Rohnka Jakub (11), Filipiak Bartosz (16), Szczurek Patryk (2), Sacharewicz Mateusz (4), Yudin Igor (10), Czunkiewicz Mateusz (L) oraz Katić Milan, Sieńko Piotr, Gromadowski Marcel, Bobrowski Kacper

PGE Skra Bełchatów: Wlazły Mariusz (12), Penczev Nikolay (7), Szalpuk Artur (6), Kłos Karol (8), Uriarte Nicolas (5), Lisinac Srećko (11), Milczarek Robert (L) oraz Kurek Bartosz (2), Bednorz Bartosz (6), Janusz Marcin

MVP: Nicolas Uriarte

Indykpol AZS Olsztyn – Espadon Szczecin 

3:1 (23:25, 28:26, 28:26, 25:13)

Indykpol AZS Olsztyn: Hadrava Jan (9), Pliński Daniel (14), Kochanowski Jakub (12), Śliwka Aleksander (15), Woicki Paweł (3), Włodarczyk Wojciech (17), Żurek Michał (L) oraz Zniszczoł Miłosz, Boswinkel Hidde (3), Palacios Ezequiel, Makowski Łukasz

Espadon Szczecin: Petković Veljko (1), Kluth Bartłomiej (18), Gałązka Janusz (8), Cedzyński Bartosz (9), Wika Marcin (16), Ruciak Michał (8), Mihułka Adrian (L) oraz Milushev Danaił (3), Borovnjak Ivan, Sladecek Michał

MVP: Daniel Pliński 

BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3 (15:25, 17:15, 15:25)

BBTS Bielsko-Biała: Storozhylov Dmitry (2), Siek Wojciech (4), Janeczek Bartosz (1), Vemić Milos, Lipiński Bartłomiej (11), Grzechnik Bartłomiej (1), Koziura Łukasz (L) oraz Modzelewski Krzysztof (9), Bartos Adam, Gryc Paweł (2), Gaca Mariusz, Czauderna Przemysław (L)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Tillie Kevin (13), Konarski Dawid (14), Buszek Rafał (7), Bieniek Mateusz (8), Pająk Grzegorz (2), Czarnowski Patryk (9), Zatorski Paweł (L)

MVP: Patryk Czarnowski

Effector Kielce – MKS Będzin

2:3 (17:25, 17:25, 27:25, 25:21, 10:15)

Effector Kielce: Komenda Marcin (4), Więckowski Patryk, Wohlfahrtstatter Peter (12), Wachnik Jakub (16), Pawliński Maciej(16), Andrić Leo (14), Maćkowiak Jędrzej (6), Sobczak Damian (L) oraz Formela Konrad (5), Antosik Krzysztof, Biniek Szymon (L)

MKS Będzin: Waliński Marcin (15), Roberts Nathan (15), Kozub Łukasz (1), Ratajczak Artur (12), Rejno Krzysztof (6), Araujo Rodrigues Rafael (28), Stysiał Paweł (L) oraz Seif Jonah, Woch Dawid (3), Russell Kyle, Peszko Jakub (2), Potera Michał (L)

MVP: Rafael Rodrigues Araujo

LOTOS Trefl Gdańsk – GKS Katowice

0:3 (18:25, 22:25, 20:25)

LOTOS Trefl Gdańsk: Pietruczuk Bartosz (3), Schulz Damian (11), Pashytskyy Dmytro (8), Mika Mateusz (7), Masny Michał (2), Gawryszewski Bartosz (5), Gacek Piotr (L) oraz Stępień Przemysław (1), Jakubiszak Szymon (2), Romać Szymon (1), Hebda Miłosz

GKS Katowice: Krulicki Bartłomiej (6), Butryn Karol (7), Falaschi Marco (4), Kapelus Serhiy (19), Kalembka Tomasz (7), Sobański Rafał (6), Stańczak Adrian (L) oraz Van Walle Gert (6)

MVP: Serhiy Kapelus

AZS Częstochowa – Asseco Resovia Rzeszów 

0:3 (23:25, 18:25, 21:25)

AZS Częstochowa: Kowalski Tomasz (2), Moroz Mykoła (7), Szalacha Michał (8), Szymura Rafał (10), Adamajtis Paweł (9), Buniak Bartosz (5), Kowalski Adam (L) oraz Polański Łukasz (1), Szlubowski Adrian, Janus Bartłomiej

Asseco Resovia Rzeszów: Drzyzga Fabian (1), Ivović Marko (15), Schoeps Jochen (8), Perrin John Gordon (13), Nowakowski Piotr (4), Lemański Bartłomiej (12), Wojtaszek Damian (L) oraz Możdżonek Marcin, Dryja Dawid, Winters Frederic

MVP: Marko Ivović

Źródło: plusliga.pl

 

Facebook Comments