ORLENLiga: „Trzysetowa” kolejka Orlen Ligi

W 18. kolejce Orlen Ligi drużyny zwycięskie nie oddały swoim rywalkom nawet seta – wszystkie spotkania zakończyły się wynikiem 3:0. Polski Cukier Muszynianka Enea pokonał u siebie Tauron MKS; w Rzeszowie miejscowe okazały się lepsze od siatkarek BKS ALUPROF.

PTPS Piła – KSZO OSTROWIEC

3:0 (25:16, 25:22, 25:23)

PTPS Piła: SKORUPA Małgorzata (6), KWIATKOWSKA Anita (21), SOBCZAK Joanna (11), BABICZ Agata (10), WILK Dorota (2), LEGGS Kiesha (8), MARKIEWICZ Alicja (L).

KSZO OSTROWIEC: BRZÓSKA Roksana (2), BEDNAREK Karolina (7), ŚCIURKA Dorota (8), SZPAK Paulina (1), WÓJCIK Alicja (7), SZCZYGIOŁ Sandra (10), BULBAK Angelika (L) oraz POLAK Ewelina (5), DYBEK Kinga (8), KORABIEC Anna (L).

MVP: Anita Kwiatkowska

KS PAŁAC Bydgoszcz – Impel Wrocław

0:3 (17:25, 25:27, 15:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: MINICZ Dominika (5), MISIUNIA Natalia (8), KRZYWICKA Ewelina (9), KULIGOWSKA Joanna (9), ŚMIESZEK Małgorzata (4), PLEŚNIEROWICZ Marlena (2), NOWAKOWSKA Pola (L) oraz BAŁDYGA Paulina, FOJUCIK Weronika.

Impel Wrocław: KOSSANYIOVA Andrea (17), PTAK Monika (8),  KĄKOLEWSKA Agnieszka (10), KACZOR Joanna (13), RADECKA Milena (3), COSTAGRANDE Karolina (5), SAWICKA Agata (L) oraz SIKORSKA Aleksandra (4), DURR Lenka (L).

MVP: Andrea Kossanyiová

Developres SkyRes Rzeszów – BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:0 (25:16, 25:13, 25:15)

Developres SkyRes Rzeszów: CABAJEWSKA Ewa (4), OTASEVIĆ Ana (13), HAWRYŁA Magdalena (8), ŚLIWIŃSKA Ewa (13), JAGODZIŃSKA Magda (15), SKIBA Agata (9), BOREK Lucyna (L) oraz WARZOCHA Katarzyna (1).

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała: HORKA Helena (9), TROJAN Aleksandra (5), RADOSOVA Nikola (5), MOSKWA Kornelia (2), MUCHA Emilia (1), CASTIGLIONE Yael , WOJTOWICZ Mariola (L) oraz BAMBER-LASKOWSKA Natalia (3), LIS Małgorzata (3), PASZNIK Aleksandra, STRÓZIK Natalia (1), Łyszkiewicz Koleta (1).

MVP: Magdalena Jagodzińska

Polski Cukier Muszynianka Enea – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:19, 27:25, 25:18)

Polski Cukier Muszynianka Enea: SAVIĆ Maja (8), GREJMAN Anna (14), HELIĆ Adela (14), SOSNOWSKA Justyna (7), KURNIKOWSKA Natalia (12), MILOVITS Julia (4), KRZOS Aleksandra (L) oraz Skrzypkowska Natalia, Śliwa Izabela (L).

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: RÓŻYCKA Karolina (12), DZIĘKIEWICZ Eleonora (8), HANCOCK Micha (6), GANSZCZYK Kamila (7), McCLENDON Deja (6), PAVAN Rebbeca (4), DRABEK Kinga (L) oraz URBAN Katarzyna (L), Staniucha-Szczurek Joanna (4), Kaliszuk Tamara (1).

MVP: Anna Grejman

PGE Atom Trefl Sopot – Legionovia Legionowo

3:0 (25:23, 25:20, 25:18)

PGE Atom Trefl Sopot: TOKARSKA Maja (6), DJERISILO Ivana (12), MIROS Anna (13), EFIMIENKO Zuzanna (6), RADENKOVIC Danica (4), KACZOROWSKA Klaudia (5), DURAJCZYK Agata (L) oraz BALKESTEIN-GROTHUES Maret (4), DAMASKE Magdalena (1), KACZMAR Anna, ŁUKASIK Justyna (1), ZAROSLIŃSKA Katarzyna.

SK bank Legionovia Legionowo: PASZEK Daria (8), WÓJCIK Aleksandra (8), GAJEWSKA Natalia (2), CHOJNACKA Iga (3), POŁEĆ Katarzyna (6), BOCIEK Monika (6), ADAMEK Adrianna (L) oraz SMARZEK Malwina (11), SZYMAŃSKA Karolina (1), GRABKA Alicja (2), RASIŃSKA Aleksandra.

MVP: Zuzanna Efimienko

Chemik Police – Budowlani Łódź

3:0 (25:19, 25:17, 25:14)

Chemik Police: WERBLIŃSKA Anna (13), MONTANO Madelaynne (17), GAJGAŁ-ANIOŁ Katarzyna (8), PEŃA Yonkaira Paola (11), MRÓZ Katarzyna (5), WOŁOSZ Joanna (3), MAJ-ERWARDT Paulina (L).

Budowlani Łódź: POLAŃSKA Gabriela (8), TWARDOWSKA Julia (4), PYCIA Sylwia (8), BEIER Heike (5), VINCOUROVA Pavla (2), GRAJBER Martyna (2), MEDYŃSKA Dorota (L) oraz MURESAN Daiana (2), TOBIASZ Ewelina, WOŹNICZKA Magdalena, BRZEZIŃSKA Ewelina (1).

MVP: Madelaynne Montaño

Facebook Comments