ORLENLiga: Duża niespodzianka w Bielsku-Białej, czyli podsumowanie 19. kolejki

Zakończyła się właśnie 19. kolejka ORLENLigi. Do największej niespodzianki doszło z pewnością w Bielsku-Białej, gdzie miejscowy Aluprof bez straty seta pokonał świetnie spisujące się Mistrzynie Polski – Chemik Police.

PTPS Piła – KS PAŁAC Bydgoszcz

0:3 (23:25, 23:25, 23:25)

PTPS Piła: Skorupa Małgorzata (2), Kwiatkowska Anita (10), Sobczak Joanna (6), Babicz Agata (5), Pauliukouskaya Volha (L), Wilk Dorota, Leggs Kiesha (8), Markiewicz Alicja (L)

KS PAŁAC Bydgoszcz:  Misiuna Natalia (10), Krzywicka Ewelina (7), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (9),  Śmieszek Małgorzata (3), Pleśnierowicz Marlena (2), Maternia Jagoda (7) oraz Minicz Dominika (1), Ziółkowska Marta, Bałdyga Paulina, Fojucik Weronika

MVP: Natalia Misiuna

KSZO OSTROWIEC – Developres SkyRes Rzeszów

1:3 (15:25, 25:23, 12:25, 25:27)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (5), Polak Ewelina (1), Bednarek Karolina (6), Ściurka Dorota (14), Bulbak Angelika (L), Piotrowska Julia (4), Szczygioł Sandra (16) oraz Mielczarek Beata, Szpak Paulina (3),  Dybek Kinga (6)

Developres SkyRes Rzeszów: Cabajewska Ewa (7), Otasević Ana (9), Hawryła Magdalena (7), Śliwińska Ewa (13), Jagodzińska Magda (17), Skiba Agata (14), Borek Lucyna (L) oraz Nowakowska Dominika,  Kapturska Joanna (5), Warzocha Katarzyna

MVP: Agata Skiba

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Chemik Police

3:0 (25:22, 25:20, 25:23)

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Horka Helena (10), Wojtowicz Mariola (L), Lis Małgorzata (6), Trojan Aleksandra (7), Radosova Nikola (15), Mucha Emilia (10), Castiglione Yael (3) oraz Pasznik Aleksandra, Bamber-Laskowska Natalia (2), Strózik Natalia (2)

Chemik Police:  Werblińska Anna (7), Zenik Mariola (L), Montano Madelaynne (5), Bednarek-Kasza Agnieszka (7),  Havelkova Helena, Veljković Stefana (9),  Wołosz Joanna (2) oraz Bełcik Izabela (2), Peńa Yonkaira Paola (7), Kowalińska Izabela (8), Maj-Erwardt Paulina (L)

MVP: Nikola Radosova

Budowlani Łódź – PGE Atom Trefl Sopot

1:3 (28:26, 24:26, 23:25, 21:25)

Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (10), Twardowska Julia (3), Pycia Sylwia (9), Beier Heike (15), Medyńska Dorota (L), Vincourova Pavla (3), Grajber Martyna (8) oraz  Muresan Daiana (19), Tobiasz Ewelina, Woźniczka Magdalena, Brzezińska Ewelina (2)

PGE Atom Trefl Sopot: Tokarska Maja (6),  Balkestein-Grothues Maret (23),  Djerisilo Ivana (3), Efimienko Zuzanna (2), Radenkovic Danica (2), Durajczyk Agata (L), Zaroślińska Katarzyna (18) oraz  Miros Anna, Damaske Magdalena (8),  Kaczmar Anna, Łukasik Justyna, Cooper Brittnee (8)

MVP: Maret Balkestein-Grothues

Legionovia Legionowo – Polski Cukier Muszynianka Enea

1:3 (18:25, 18:25, 25:22, 8:25)

Legionovia Legionowo: Smarzek Malwina (8),  Paszek Daria (7), Gajewska Natalia (1), Chojnacka Iga (4), Połeć Katarzyna (4), Adamek Adrianna (L), Grzelak Klaudia oraz Wójcik Aleksandra (11), Bociek Monika (10), Grabka Alicja (1),  Rasińska Aleksandra (2)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (16), Grejman Anna (17), Krzos Aleksandra (L), Helić Adela (22), Śliwa Izabela (L), Sosnowska Justyna (4), Kurnikowska Natalia (9), Milovits Julia (5) oraz Skrzypkowska Natalia, Pelc Sylwia, Szczygieł Karolina, Hatala Kinga

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Impel Wrocław

(mecz został przeniesiony na 2.03.2016)

Facebook Comments