ORLEN Liga: Wyniki 19. kolejki

Dzisiaj zakończyła się 19. kolejka spotkań ORLEN Ligi. Aż pięć meczów rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku, a zatem dziesięć drużyn podzieliło się punktami. Zwycięstwa w czterech setach zanotowały na swoim koncie Grot Budowlani Łódź i Developres SkyRes Rzeszów. Podium tabeli pozostaje bez zmian.

Grot Budowlani Łódź – Giacomini Budowlani Toruń  3:1 (19:25, 25:21, 25:12, 25:20)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (9), Twardowska Julia (4), Pycia Sylwia (14), Grobelna Kaja (18), Vincourova Pavla (5), Grajber Martyna (9), Maj-Erwardt Paulina (L) oraz Beier Heike (15), Tobiasz Ewelina (1), Strózik Natalia
Giacomini Budowlani Toruń: Paulava Marina (4), Lewandowska Anna (5), Polak Patrycja (8), Wójcik Marta (4), Ryznar Ewelina (5), Pavan Rebbeca (20), Martinez Franchi Morena (L) oraz Wojcieska Sylwia, Jasińska Gabriela, Janik Marta (3), Nowak Agata (L)
MVP: Sylwia Pycia

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Impel Wrocław 2:3 (25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:15)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (18), Paszek Daria (5), Weiss Kathleen (2), Ganszczyk Kamila (9), Kaliszuk Tamara (15), Sikorska Aleksandra (7), Lemańczyk Izabela (L) oraz Cabrera Noris (1), Dziękiewicz Eleonora, Ciesiulewicz Marta (1), Drabek Kinga, Castiglione Yael (3)
Impel Wrocław: Ptak Monika (11), Kąkolewska Agnieszka (18), Hancock Micha (7), Mędrzyk Natalia (13), Courtney Megan (12), Sawicka Agata (L) oraz Kossanyiova Andrea (3), Konieczna Katarzyna (21), Bałucka Izabela
MVP: Agata Sawicka

Polski Cukier Muszynianka – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała  3:2 (25:16, 16:25, 23:25, 25:21, 22:20)

Polski Cukier Muszynianka: Savić Maja (12), Wawrzyniak Magdalena (18), Rabka Agnieszka (1), Sosnowska Justyna (2), Wójcik Aleksandra (15), Cvetanovic Marina (17), Medyńska Dorota (L) oraz Szabó Magdalena, Cikiriz Natasa (3), Wilk Dorota (1), Sredić Tanja (11)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Handley Erica (7), Mikyskova Sona (18), Trojan Aleksandra (12), Brzezińska Ewelina (10), Moskwa Kornelia (3), Mucha Emilia (22), Wojtowicz Mariola (L) oraz Wańczyk Aleksandra (1), Skrzypkowska Natalia, Gryka Magdalena (2), Wilczek Aneta (L)
MVP: Magdalena Wawrzyniak

Enea PTPS Piła – KSZO OSTROWIEC  2:3 (25:20, 21:25, 25:19, 11:25, 13:15)

Enea PTPS Piła: Kwiatkowska Anita (10), Baran Żaneta (9), Ogoms Alicia (17), Babicz Agata (13), Dumancic Beta (9), Szubert Emilia (1), Kucińska Zuzanna (L) oraz Kucharska Sylwia (2), Stencel Anna, Urban Oliwia (4), Piśla Karolina (L)
KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (21), Polak Ewelina (5), Stroiwąs Paulina (13), Ściurka Dorota (6), Kapturska Joanna (22), Soter Magdalena (1), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Szpak Paulina (2), Szałankiewicz Katarzyna (4), Jocić Aleksandra (1), Piotrowska Julia (2), Colik Kamila (L)
MVP: Roksana Brzóska

KS PAŁAC Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów  1:3 (17:25, 18:25, 25:21, 18:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (10), Misiuna Natalia (9), Krawulska Natalia (12), Krzywicka Ewelina (14), Śmieszek Małgorzata (7), Pleśnierowicz Marlena (3), Kuligowska Joanna (L) oraz Ziółkowska Marta (1), Bałdyga Paulina (1), Dąbrowska Daria, Nowakowska Pola (L)
Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (16), Hawryła Magdalena (2), Żabińska Katarzyna (18), Kaczmar Anna (5), Helić Adela (13), Kaczorowska Klaudia (10), Borek Lucyna (L) oraz Szczygieł Karolina (1), Mróz Katarzyna (1), Paskova Miroslava
MVP: Kremena Kamenova

Legionovia Legionowo – Atom Trefl Sopot  2:3 (25:23, 20:25, 25:22, 20:25, 8:15)

Legionovia Legionowo: Rasińska Aleksandra (17), Mikołajewska Ewelina (7), Chojnacka Iga (8), Połeć Katarzyna (14), Bociek Monika (24), Korabiec Anna (L), Adamek Adrianna (L) oraz Pacak Joanna, Grzelak Klaudia (1), Wawrzyniak Katarzyna, Alagierska Klaudia (3), Bączyńska Anna
Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (17), Skorupa Małgorzata (10), Damaske Magdalena (27), Goliat Karolina (13), Łukasik Justyna (7), Gajewska Natalia (3), Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna, Fedusio Monika (4)
MVP: Beata Mielczarek

Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (22:25, 25:21, 20:25, 25:19, 15:7)

 Chemik Police: Montano Madelaynne (7), Gajgał-Anioł Katarzyna (10), Bednarek-Kasza Agnieszka (15), Bełcik Izabela (1), Blagojević Jelena (13), Jagieło Aleksandra (6), Zenik Mariola (L) oraz Smarzek Malwina (11), Wołosz Joanna (4), Zaroślińska Katarzyna (19)
ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (7), Osadchuk Katarina (11), Oleksy Agata (6), Sielicka Katarzyna (19), Muhlsteinova Lucie (2), Kowalińska Izabela (26), Krystyna Strasz (L) oraz Bryda Katarzyna (2), Tomczyk Patrycja
MVP: Agnieszka Bednarek-Kasza

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments