ORLEN Liga: Pierwsza kolejka za nami

Zakończyła się właśnie pierwsza kolejka ORLEN Ligi. Zwyciężczynie wszystkich meczów zapisały na swoich kontach komplet punktów. Zaskoczeniem może być choćby porażka siatkarek z Sopotu nad rywalkami z Bielska-Białej. Poniżej prezentujemy komplet wyników:

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Atom Trefl Sopot

3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 26:24)

 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Staniucha-Szczurek Joanna (13), Wojtowicz Mariola (L), Skrzypkowska Natalia (11), Pasznik Aleksandra (1), Mikyskova Sona (24), Trojan Aleksandra (4), Moskwa Kornelia (3) oraz Perlińska Natalia (1), Wańczyk Aleksandra (1), Gryka Magdalena (3), Brzezińska Ewelina
Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (7), Bednarek Karolina (11), Damaske Magdalena (16), Goliat Karolina (12), Łukasik Justyna (15), Gajewska Natalia (2), Bodasińska Anna (L) oraz Łukasik Martyna, Skorupa Małgorzata, Mras Dominika (1)
MVP: Joanna Staniucha-Szczurek
Giacomini Budowlani Toruń – ŁKS Commercecon Łódź

3:0 (25:18, 25:21, 25:15)

Giacomini Budowlani Toruń: Paulava Marina (10), Lewandowska Anna (3), Wójcik Marta (6), Gierak Ilona (8), Ryznar Ewelina (13), Pavan Rebbeca (22), Martinez Franchi Morena (L) oraz Janik Marta, Nowak Agata
ŁKS Commercecon Łódź: Bryda Katarzyna (3), Sielicka Katarzyna (9), Muhlsteinova Lucie (1), Kowalińska Izabela (17), Szyjka Izabela (L), Kwiatkowska Ewa (8), Osadchuk Katarina (2) oraz Leszek Alicja (2), Pawłowska Anna (L) Oleksy Agata
MVP: Rebbeca Pavan
Impel Wrocław – KSZO OSTROWIEC
3:0 (25:14, 25:22, 25:17)
Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (13), Ptak Monika (14), Kaczor Joanna (5), Sawicka Agata (L), Bałucka Izabela (6), Hancock Micha (4), Mędrzyk Natalia (12) oraz Konieczna Katarzyna (4), Cembrzyńska Barbara, Sikorska Aleksandra (3)
KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (5), Polak Ewelina (1), Ściurka Dorota (5), Kapturska Joanna (5), Soter Magdalena (5), Pauliukouskaya Volha (L), Piotrowska Julia (9) oraz Colik Kamila, Szpak Paulina, Thaka Sava (1)
MVP:  Andrea Kossanyiova
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Developres SkyRes Rzeszów
3:0 (25:21, 25:21, 26:24)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (16), Scott Regan (12), Lemańczyk Izabela (L), Ganszczyk Kamila (6), Kaliszuk Tamara (4), Sobolska Dominika (4), Castiglione Yael (10) oraz Dziękiewicz Eleonora, Paszek Daria (1)
Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (2), Hawryła Magdalena (3), Kaczmar Anna (2), Helić Adela (8), Mróz Katarzyna (11), Kaczorowska Klaudia (13), Borek Lucyna (L) oraz Żabińska Katarzyna (4), Śliwińska Ewa (7), Szczygieł Karolina, Nickowska Joanna (L), Flakus Patrycja (5)
MVP:  Yael Castiglione
Budowlani Łódź – Legionovia Legionowo
3:1 (21:25, 25:8, 25:21, 25:20)
Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (17), Pycia Sylwia (11), Beier Heike (17), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (12), Vincourova Pavla (7), Grajber Martyna (10) oraz Pelc Sylwia, Tobiasz Ewelina, Strózik Natalia, Twardowska Julia
Legionovia Legionowo: Mikołajewska Ewelina (9), Chojnacka Iga (8), Połeć Katarzyna (5), Grabka Alicja (6), Bociek Monika (15), Adamek Adrianna (L), Skiba Agata (12) oraz Korabiec Anna (L), Pacak Joanna, Rasińska Aleksandra, Wawrzyniak Katarzyna
MVP:  Gabriela Polańska
Polski Cukier Muszynianka Enea – KS PAŁAC Bydgoszcz
3:1 (26:24, 25:21, 23:25, 31:29)
Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (14), Wawrzyniak Magdalena (17), Rabka Agnieszka (5), Lis Małgorzata (13), Wójcik Aleksandra (10), Medyńska Dorota (L), Cvetanovic Marina (12) oraz Szabó Magdalena, Cikiriz Natasa (1), Sosnowska Justyna (3), Łyszkiewicz Koleta (2), Wilk Dorota
KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (18), Ziółkowska Marta (6), Misiuna Natalia (13), Krzywicka Ewelina (13), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (11), Pleśnierowicz Marlena (3) oraz Maternia Jagoda (5), Śmieszek Małgorzata (1), Bałdyga Paulina (1)
MVP:  Magdalena Wawrzyniak
Chemik Police – PTPS Piła
3:0 (25:12, 25:19, 25:21)
Chemik Police: Werblińska Anna (11), Bednarek-Kasza Agnieszka (8), Veljković Stefana (8), Wołosz Joanna (6), Jagieło Aleksandra (11), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (20) oraz  Abramajtys Nikola (1), Blagojević Jelena
PTPS Piła: Austin Alexis (5), Kwiatkowska Anita, Stencel Anna (3), Ogoms Alicia (1), Babicz Agata (L), Dumancic Beta (5), Szubert Emilia (3), Urban Oliwia (4) oraz Piśla Karolina (2), Kucharska Sylwia, Baran Żaneta (7), Kukulska Adrianna (3), Markiewicz Alicja (L)
MVP: Joanna Wołosz
źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments