IO 2016: Terminarz wszystkich spotkań turnieju siatkarzy!

Prezentujemy godziny wszystkich meczów turnieju siatkarzy w Rio de Janeiro, a także transmisje spotkań reprezentacji Polski. Podane godziny są czasu polskiego.

Niedziela, 7 sierpnia

GRUPA A

Włochy – Francja, godz. 14:30

Brazylia – Meksyk, godz. 16:35

USA – Kanada, godz. 22:05

GRUPA B

Polska – Egipt, godz. 20:00 – transmisja TVP 1, SPORT.TVP.PL/rio

Rosja – Kuba, godz. 01:30 (mecz z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego)

Argentyna – Iran, godz. 03:35 (mecz z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego)

 

Wtorek, 9 sierpnia

GRUPA A

Francja – Meksyk, godz. 16:35

Włochy – USA, godz. 20:00

Brazylia – Kanada, godz. 3:35 (mecz z wtorku na środę czasu polskiego)

GRUPA B

Rosja – Argentyna, godz. 14:30

Polska – Iran, godz. 22:05 – transmisja TVP 1, SPORT.TVP.PL/rio

Kuba – Egipt, godz. 01:30 (mecz z wtorku na środę czasu polskiego)

 

Czwartek, 11 sierpnia

GRUPA A

Kanada – Francja, godz. 22:05

Włochy – Meksyk, godz. 01:30 (mecz z czwartku na piątek czasu polskiego)

Brazylia – USA, godz. 03:35 (mecz z czwartku na piątek czasu polskiego)

GRUPA B

Iran – Kuba, godz. 14:30

Rosja – Egipt, godz. 16:35

Polska – Argentyna, godz. 20:00 – transmisja TVP 1, SPORT.TVP.PL/rio

 

Sobota, 13 sierpnia

GRUPA A

USA – Francja, godz. 22:05

Kanada – Meksyk, godz. 01:30 (mecz z soboty na niedzielę czasu polskiego)

Brazylia – Włochy, godz. 03:35 (mecz z soboty na niedzielę czasu polskiego)

GRUPA B

Iran – Egipt, godz. 14:30

Argentyna – Kuba, godz. 16:35

Polska – Rosja, godz. 20:00 – transmisja TVP 1, SPORT.TVP.PL/rio

 

Poniedziałek, 15 sierpnia

GRUPA A

USA – Meksyk, godz. 16:35

Włochy – Kanada, godz. 01:30 (mecz z poniedziałku na wtorek czasu polskiego)

Brazylia – Francja, godz. 03:35 (mecz z poniedziałku na wtorek czasu polskiego)

GRUPA B

Argentyna – Egipt, godz. 14:30

Rosja – Iran, godz. 20:00

Polska – Kuba, godz. 22:05 – transmisja TVP 1, SPORT.TVP.PL/rio

 

Środa, 17 sierpnia

Ćwierćfinał I, godz. 15:00

Ćwierćfinał II, godz. 19:00

Ćwierćfinał III, godz. 23:00

Ćwierćfinał IV, godz. 3:15 (mecz z środy na czwartek czasu polskiego)

 

Piątek, 19 sierpnia

Półfinał I, godz. 18:00

Półfinał II, godz. 3:15 (mecz z piątku na sobotę czasu polskiego)

 

Niedziela, 21 sierpnia

Mecz o 3. miejsce, godz. 14:30

Mecz o 1. miejsce, godz. 18:15

 

Facebook Comments