Skład E. Leclerc Radomki Radom już skompletowany. Ostatnią zawodniczką, która dołącza do drużyny Jacka Skroka jest doświadczona przyjmująca Mia Jerkov. 

Mierząca 192 cm Chorwatka ma na koncie występy w wielu mocnych klubach. Wystąpiła w lidze włoskiej jak również na tureckich boiskach. Jest zdobywczynią Mistrzostwa Rosji, Wicemistrzostwa Korei Południowej oraz Pucharu KOVO. Miniony sezon spędziła w lidze tureckiej, broniąc barw drużyny Besiktas JK. Zajęła z nią piątą lokatę w Pucharze Turcji oraz ósmą w tamtejszych rozgrywkach ligowych. Wraz z narodową reprezentacją zdobyła brąz na Igrzyskach Śródziemnomorskich w 2009 roku.

Uwielbiam grać w siatkówkę, cieszę się grą. Reprezentowałam barwy wielu klubów i zawsze poznawałam tam świetnych ludzi, którzy wiedzieli czego chcą. Polska ekstraklasa jest mocna, więc jestem zadowolona, że udało się dogadać z radomskim zespołem. Postaram się wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie. Dam z siebie wszystko – mówi zawodniczka. – Bardzo się cieszę, że będę grać w Polsce. Ludzie tutaj naprawdę kochają siatkówkę, a ja chcę dzielić się z kibicami każdą chwilą. Nie mogę się doczekać gry na radomskim parkiecie i w Lidze Siatkówki Kobiet. – dodaje.

Nowa przyjmująca jest ostatnią zawodniczką, która w zbliżającym się sezonie bronić będzie barw E.Leclerc Radomki Radom.

Skład drużyny na sezon 2019/20 wygląda więc następująco:

Atakujące: Majka Szczepańska-Pogoda, Marharyta Azizova

Przyjmujące: Emilia Mucha, Oliwia Bałuk, Renata Biała, Mia Jerkov

Środkowe: Izabela Bałucka, Sonia Kubacka, Klaudia Laskowska, Julieta Lazcano

Rozgrywające: Paulina Szpak, Paulina Zaborowska

Libero: Agata Witkowska, Anna Bodasińska

źródło: E.Leclerc Radomka Radom, fot.: Artur Stachniak