Paula Słonecka to kolejna zawodniczka, jaka dołączyła do drużyny #VolleyWrocław. Ostatnie dwa lata mogliśmy ją oglądać w drużynie z Piły.

Nowa siatkarka wrocławianek ostatni sezon zakończyła z dorobkiem dwóch statuetek MVP. W ataku zdobyła 237 punktów, 28 razy zablokowała swoje rywalki, a także 15 razy zdobyła punkt bezpośrednio z zagrywki. Paula Słonecka dołącza więc do Natalii Murek, która zdecydowała się na przedłużenie swojego kontraktu.

#VolleyWrocław wybrałam z dwóch powodów. Zewsząd słyszę, że miasto jest bardzo piękne i chciałam się przekonać na własnej skórze, czy rzeczywiście tak jest. Drugim i ważniejszym powodem jest to, że #VolleyWrocław to stabilny klub. Rozmawiałam z wieloma dziewczynami i od żadnej nie usłyszałam złego słowa. To ważne, szczególnie w dzisiejszych trudnych czasach – powiedziała nowa przyjmująca przyjmująca #VolleyWrocław.

Nie będzie tajemnicą, gdy powiem, że o Paulę staraliśmy się także w poprzednich sezonach. Cieszę się, że teraz doszliśmy do porozumienia i będziemy mogli oglądać ją w naszych barwach. To niezwykle charakterna postać, boiskowy walczak. Jestem przekonany, że pozyskaliśmy właśnie bardzo dobrą siatkarkę – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

źródło: #VolleyWrocław, fot. Artur Stachniak