Drużyna wicemistrza Polski powoli prezentuje kadrę na sezon 2019/20. Dziś Grot Budowlani Łódź powiadomili o tym, że na pozycji libero w ich drużynie wciąż będzie występować Maria Stenzel. 

W ubiegłym sezonie dołączyła do ekipy Grot Budowlanych Łódź. W niebiesko-biało-czerwonych barwach sięgnęła po swoje pierwsze, seniorskie trofea. Był to jej trzeci sezon w Lidze Siatkówki Kobiet, a już okraszony srebrnym medalem mistrzostw Polski oraz Superpucharem Polski. Dla formalności, potwierdzamy, Maria Stenzel w nadchodzącym sezonie 2019/2020 dalej będzie reprezentowała nasz klub.

Po pierwszym sezonie w Budowlanych, śmiało mogę powiedzieć, że była to dobra decyzja. Czuję się tutaj bardzo dobrze. Otwarcie jest mówione o celach tego klubu, a ja lubię stanowczość. Cieszę się, że tu zostaję i nadal będę częścią #BudowlaniToMy – powiedziała Maria Stenzel.

Przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019 podpisaliśmy kontrakt z Marysią na dwa lata z opcją przedłużenia. Absolutnie nie żałuję tej decyzji i ogromnie się cieszę, że tak się stało. Ta młoda libero, jeśli jeszcze nie jest, to w najbliższej przyszłości będzie najlepszą polską zawodniczką grającą na tej pozycji – komentuje prezes Budowlanych, Marcin Chudzik.

Poza Marią Stenzel kolejny sezon z betką na koszulce będzie występowała Julia Twardowska.

źródło: Grot Budowlani Łódź/fot.:Katarzyna Kozłowska