Klub z Legionowa nie ustaje w staraniach by pozyskać jak najlepsze zawodniczki do swojej drużyny. Tym razem potwierdził pozyskanie doświadczonej środkowej Mai Tokarskiej, która do Legionovii przenosi się z drużyny brązowych medalistek Ligi Siatkówki Kobiet.

Nowa środkowa DPD Legionovii Legionowo to bardzo doświadczona i utytułowana zawodniczka. Na swoim koncie ma medale Mistrzostw Polski we wszystkich możliwych barwach. Stanęła również na drugim stopniu podium w Pucharze CEV w 2015 roku. Zawodniczka reprezentowała barwy wielu znanych klubów. W Polsce grała w drużynach z Sopotu i Dąbrowy Górniczej, a w niedawno zakończonym sezonie – drużynę brązowych medalistek Mistrzostw Polski – Developres SkyRes Rzeszów. Nowa siatkarka legionowianek występowała również w barwach Igor Gorgonzola Novary i Besiktasu Stambuł.

Zdecydowałam się na Legionowo, ponieważ wiele rzeczy przemawiało za tym, aby spróbować podjąć się tego wyzwania. Uważam, że powstaje tutaj ciekawy projekt z bardzo dobrym trenerem, a zespół, który jest budowany na kolejny sezon, ma potencjał do tego, aby sprawić jakąś małą niespodziankę – skomentowała swoją decyzję zawodniczka.

źródło: DPD Legionovia legionowo, fot.: Katarzyna Kozłowska