Do brązowych medalistek poprzedniego sezonu dołączyła kolejna zawodniczka. Będzie nią Koleta Łyszkiewicz, którą w minionym sezonie mogliśmy oglądać w barwach drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego

Zawodniczka jest absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu. W poprzednim sezonie znalazła się w szerokim składzie reprezentacji prowadzonej przez Jacka Nawrockiego. Nowa siatkarka Grot Budowlanych Łódź może grać zarówno jako atakująca jak i przyjmująca. Nie ukrywa przy okazji swojej radości z dołączenia do łódzkiego teamu – Długo nie zastanawiałam się nad grą w Grot Budowlanych Łódź, bo jest to klub, który co roku ma duże ambicje i mierzy wysoko. Podoba mi się to, dlatego też chcę być częścią w realizowaniu planów i celów na ten sezon. A poza tym z Łodzi do mojego miasta rodzinnego jest rzut beretem, więc moja rodzinka pl w wersji XXL będzie mogła częściej bywać na meczach. Cieszę się, że mogę grać w tak prestiżowym klubie – komentuje swoją decyzję nowa siatkarka budowlanych. W podobnym tonie wypowiada się również prezes klubu Marcin Chudzik – Koleta to wszechstronna zawodniczka, może grać zarówno na pozycji przyjmującej jak i atakującej. Cieszę się, że dołączy do naszego zespołu. Jest osobą o pogodnym usposobieniu, więc na pewno będzie miała wpływ na stworzenie dobrej atmosfery w drużynie.

Transfer Kolety Łyszkiewicz jest kolejnym o ostatnich dniach zaprezentowanym przez trzecią drużynę poprzedniego sezonu. W ostatnich dniach do drużyny dołączyła również inna przyjmująca Agata Babicz, która na tej pozycji zastąpi Martynę Grajber.

Na chwilę obecną skład Grot Budowlanych Łódź prezentuje się następująco:

Rozgrywające: Femke Stoltenborg, Ewelina Tobiasz

Środkowe: Gabriela Polańska, Jaroslava Pencová, Małgorzata Śmieszek

Przyjmujące: Julia Twardowska, Agata Babicz, Koleta Łyszkiewicz (przyjmująca/atakująca)

źródło: Grot Budowlani Łódź