Zakończyła się przygoda Alicji Grabki w barwach drużyny z Radomia. Po rocznej przerwie zawodniczka postanowiła powrócić do swojego byłego klubu.

Młoda rozgrywająca właśnie w Legionowie rozpoczęła swoją profesjonalną karierę. Po latach gry w tym klubie na jeden sezon przeniosła się do E.Leclerc Radomki Radom, z którą wywalczyła ósme miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. Był to udany sezon w jej wykonaniu, co spotkało się z uznaniem selekcjonera polskiej kadry Jacka Nawrockiego, który powołał ją do szerokiego składu naszej reprezentacji. Teraz jednak postanowiła ponownie związać się z DPD Legionowią Legionowo.

Cieszę się, ze po roku przerwy wracam tu, do Legionowa. Te cztery lata spędzone tutaj wspominałam często i bardzo dobrze! – powiedziała rozgrywająca po podpisaniu kontraktu – Jestem szczęśliwa, że będę mogła pracować z tak doświadczonym trenerem, jak Alessandro Chiappini i że będę mogła brać udział w nowo powstającym projekcie, który jest bardzo obiecujący! Witam wszystkich kibiców ponownie i do zobaczenia w hali! Korzystając z okazji, życzę wszystkim wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt! – dodała nowa rozgrywająca legionowianek.

 

Klub z Legionowa poinformował dziś również, że młoda przyjmująca Zuzanna Górecka postanowiła zmienić barwy klubowe.

źródło: DPD Legionovia Legionowo, fot.: Kamil Krawczyk/s-w-o.pl