W spotkaniu 24. kolejki PlusLigi Verva Warszawa Orlen Paliwa przegrała z Asseco Resovią 1:3. Spotkanie zdecydowanie lepiej zaczęło się dla gości, którzy od początku budowali sobie przewagę i mimo pewnego rozprężenia w końcówce pierwszej partii wygrali ją. Drugi set był bardziej wyrównany, jednak to podopieczni Andrei Anastasiego zapisali go na swoim koncie. Trzeci set był tym, który zadecydował o losach spotkania. W jego końcówce urazu doznał Damian Wojtaszek, którego zastąpił Jan Fornal, jednak gospodarze nie mogli już nawiązać walki i w tej partii to podopieczni Alberto Giulianiego wyszli z niej zwycięsko. W czwartym secie od samego początku górą byli goście, którzy bez problemu przypieczętowali zdobycie trzech punktów w tym spotkaniu. MVP został wybrany Karol Butryn

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (22:25, 25:22, 17:25, 16:25)

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa: Bartosz Kwolek, Piotr Nowakowski, Michał Superlak, Jan Fornal, Andrzej Wrona, Angel Trinidad De Haro – Damian Wojtaszek (libero) oraz Jan Król, Artur Szalpuk, Igor Grobelny

Asseco Resovia Rzeszów: Nicolas Szerszeń, Jeffrey Jendryk, Karol Butryn, Klemen Cebulj, Timo Tammemaa, Fabian Drzyzga – Michał Potera (libero) oraz Piotr Hain, Bartłomiej Krulicki, Rafał Buszek

MVP: Karol Butryn