LSK: Wyniki 21. kolejki

W hicie 21. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pomiędzy Commercecon ŁKS Łódź – Developres SkyRes Rzeszów górą były podopieczne Michała Maska, które w pięciu setach pokonały rzeszowianki. Zaległe starcie sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli pilanek oraz aktualnych Wicemistrzyń Polski zakończyło się na korzyść tych pierwszych. Podopieczne Błażeja w nieco osłabionym kontuzjami składzie nie zdołały odwrócić losów tego starcia, przez co mocno skomplikowały sobie szansę na kolejny w tym sezonie sukces.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – KS Pałac Bydgoszcz

3:1 (21:25, 25:19, 25:13, 25:17)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (8), Śmieszek Małgorzata (15), Savić Maja (17), Wójcik Aleksandra (12), Radenkovic Danica (9), Bociek Monika (4), Medyńska Dorota (L), Portalska Partycja (L), Flakus Patrycja (2), Karakasheva Mariya (7)

KS Pałac Bydgoszcz: Misiuna Natalia (8), Mazurek Magdalena, Krzywicka Ewelina (19), Kuligowska Joanna (6), Maternia Jagoda (13), Różyńska Kinga (3), Jagła Monika (L), Nickowska Joanna (L), Świder Paulina (1), Fedusio Monika, Fojucik Monika, Andersohn Małgorzata

MVP: Małgorzata Śmieszek

 

Poli Budowlani  Toruń – BKS Profi Credit Bielsko-Biała

0:3 (29:25, 18:25, 17:25)

Poli Budowlani  Toruń: Ściurka Dorota (4), Lewandowska Anna, Wójcik Marta (5), Ryznar Ewelina (7), Cvetanovic Marina (9), Kavalenka Julia (4), Nowak Agata (L), Paulava Marina, Jasińska Gabriela, bałucka izabela, Hatala Kinga (2)

BKS Profi Credit Bielsko-Biała: Jagieło Aleksandra (8), Konieczna Katarzyna (16), Pleśnierowicz Marlena (3), Grant Nia (9), Mancuso Gina (13), Sobolska Dominika (8), Lemańczyk Izabela (L), Nowicka Julia, Różański Olivia, Mucha Emilia (1)

MVP: Katarzyna Konieczna

 

Chemik Police – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3:0 (25:21, 25:14, 25:21)

Chemik Police: Busa Bianka  (9), Smarzek Malwina (16), Bełcik Izabela (2),Veljković Stefana (4), Mędrzyk Natalia (14),Simeonova Strashimira  (9), Krzos Aleksandra (L), Gajgał-Anioł Katarzyna (1), Mirković Sladjana

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna, Stroiwąs Paulina (7), Miros Anna (3), Skrzypkowska Natalia (6), Łyszkiewicz Koleta (10), Gryka Magdalena (1), Pauliukouskaya Volha (L), Markiewicz Alicja (L), Szałankiewicz Katarzyna, Biedziak Marta (2), Wańszczyk Aleksandra, Soter Magdalena (8)

MVP: Natalia Mędrzyk

 

ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów

3:2 (25:20, 25:27, 22:25, 25:22, 15:13)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (19), Bidias Regiane (14), McClendon Deja (7), Muhlsteinova Lucie (2), Kowalińska Izabela (27), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (12), Strasz Krystyna (L), Sielicka Katarzyna

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helena (16), Ptak Monika (17), Żabińska Katarzyna (17), Kaczmar Anna (1), Helić Adela (18), Blagojević Jelena (16), Sawicka Agata (L), Kaczorowska Klaudia (1), Rabka Agnieszka (1), Andruszko Julia (1)

MVP: Izabela Kowalińska

 

MKS Dąbrowa Górnicza – Impel Wrocław

0:3 (1925, 19:25, 20:25)

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (13),  Lipska Aleksandra  (7), Purchartova Barbora (7), Polak Patrycja (6), Perlińska Natalia (2), Grbac Anna, Drabek Kinga (L) , Tobiasz Ewelina, Ciesiulewicz Marta (6)

Impel Wrocław: Wołodko Weronika (5), Murek Natalia (8), Gałucha Tamara (15), Łozowska Anna (8), Gierak Ilona (10),Chojnacka Iga (7), Stenzel Maria (L), Nichol Valerie, Trojan Aleksandra

MVP: Weronika Wołodko

 

Trefl Proxima Kraków – Legionovia Legionowo

1:3 (25:16,  20:25, 20:25, 20:25)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (1), Clement Sarah (7), Paszek Daria (4), Łukasik Justyna (16), Brzezińska Ewelina (13), Pavan Rrebbeca (15), Kulig Klaudia (L), Słonecka Jowita (4), Woźniak Agnieszka, Budzoń Adrianna, Szymańska Aleksandra

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (23), Mielczarek Beata (5), Damaske Magdalena (12),  Wójcik Alicja (8), Alagierska Klaudia (12), Szpak Paulina (2), Korabiec Anna (L),  Pacak Joanna, Rasińska Aleksandra (1), Mikołajewska Ewelina, Bączyńska Anna (3), Grabka Alicja, Adamek Adrianna (L)

 MVP: Małgorzata Jasek

Enea PTPS Piła – Grot Budowlani Łódź

3:2 (18:25, 25:20, 22:25, 25:20, 15:8)

Enea PTPS Piła: Trnić Jelena (10), Różycka Karolina (18), Kwiatkowska Anita (1), Stencel Anna (7), Babicz Agata (14), Wilk Dorota (5), Łysiak Justyna (L) oraz Bosković Dajana (18), Walker Jessica (2), Szubert Emilia, Urban Oliwia, Pawłowska Anna (L)

Grot Budowlani Łódź: Cutura Hana (12), Polańska Gabriela (17), Kąkolewska Agnieszka (16), Twardowska Julia (6), Grobelna Kaja (18), Vincourova Pavla (7), Grajber Martyna (L) oraz Polak Ewelina, Muszyńska Adrianna (5), Witkowska Agata

MVP: Karlina Różycka

Facebook Comments