LM[K]: Wyniki piątej kolejki

W przedostatniej kolejce fazy grupowej wszystkie trzy polskie zespoły poniosły porażki. Szansę na wyjście z grupy zachował już tylko Chemik Police. W grupie B pewne gry w kolejnej rundzie są włoskie zespoły – Igor Gorgonzola Novara oraz Imoco Volley Conegliano, w których grają polskie rozgrywające Joanna Wołosz i Katarzyna Skorupa.

 GRUPA  A

ASPTT Mulhouse VB – Rzeszów Volero Zurich

1:3 (24:26, 25:20, 22:25, 19:25)

ASPTT Mulhouse VB: MARKOVIC Bojana ( 13), DANNEMILLER Alexa Marie (2), TRACH Olga (7), HERBOTS Britt (18), MICHEL Ciara Kathleen (11), SPELMAN Hayley (21), SOLDNER Léa (L), JEANPIERRE Lisa (2), ABRHAMOVA Michaela, DAVIDOVIC Lara (1), COTITO Carla, DIVOUX Aziliz,

Vollero Zurich: LAZARENKO Angelina (7), ANTONIJEVIC Ana (2), BJELICA Ana (23), TODOROVA Mira (15), UNTERNÄHRER Laura (7), LAZIC Alexandra (13), POPOVIC Silvija (L), RODRIGUES DE ALMEIDA Samara (2), KORNIENKO Anastasia

CSM Volei Alba Blaj  – Developres SkyRes

3:1 (25:15, 25:16, 20:25, 25:12)

CSM Volei Alba Blaj: SALAORU Adina (12), THOMAZ DE AQUINO Mariana (6), BARAKOVA Petya (8), CRNCEVIC Aleksandra (8), CLEGER ABEL Ana Yilian (29), ONYEJEKWE Nneka Obiamaka (9),  VUJOVIC Marina (L), ILYASOGLU Selime, MOLLERS Lena

Developres SkyRes Rzeszów: ROUSSEAUX Hélène (6), PTAK Monika (6),  KACZMAR Anna (1), SAWICKA Agata (L), HELIC Adela (11), GANSZCZYK Kamila (3), KACZOROWSKA Klaudia(8), ŻAK Ewa, RABKA Agnieszka, ANDRUSZKA Julia (7), BLAGOJEVIC Jelena (9), NOWAKOSKA Pola (L)

 GRUPA  B

Igor Gorgonzola Novara –  Fenerbahce SK Istanbul  

 3:0 (25:23, 25:18, 25:13)

Igor Gorgonzola Novara: PLAK Celeste (17), GIBBEMEYER Lauren (10), SKORUPA Katarzyna (1), CHIRICHELLA Cristina (5), PICCININI Francesca (5), EGONU Paola Ogechi (16), SANSONNA Stefania (L), ZANNONI Giorgia, VASILANTONAKI Anthi

Fenerbahce SK Istanbul: USLUPEHLIVAN Polen, BABAT Dicle Nur (7), TOKSOY GUIDETTI Bahar (7), TOMKOM Nootsara, ERDEM DÜNDAR Eda (5), RAHIMOVA Polina (10), DALBELER SENIYE Merve (L), AKIN Çağla (1), CAKIROGLU0 Damla (3)

Agel Prostejov – Imoco Volley Conegliano 

0:3 (21:25, 21:25, 15:25)

Agel Prostejov: KOSSANYIOVA Andrea (18), HORKA Helena (7), TRNKOVA Veronika (5), WEISS Kathleen, HERELOVA Nina (5), EMONTS WEIHENMAIER Laura (6), KOVAROVA Julie (L), NOVA Lucie

Imoco Volley Conegliano: LEE Simone Alexandria (1), DE KRUIJF Robin (7), FOLIE Raphaela (6), FABRIS Samanta (13), WOŁOSZ Joanna (6), HILL Kimberly (14), FIORI Silvia (L),  CELLA Elisa, NICOLETTI Anna (2), BECHIS Marta

GRUPA  C

Vizura Ruma –  Maritza PLOVDIV

3:0 (25:23, 25:19, 25:14)

Vizura Ruma: ERIC Sladjana (12), LOZO Sara (14), LAZOVIĆ Katarina (12), ALEKSIĆ Maja (11), ĆIROVIĆ Aleksandra (5), CARIĆ Sara (5), DIMIĆ Milena (L), KOCIĆ Jovana

Maritza Plovdiv: DIMITROVA Nasya (5), KITIPOVA Lora (5), NIKOLOVA Desislava (9), DIMITROVA Simona (4), GRIGOROVA Viktoriya (3), JOSEPH Shainah (4), MONOVA Ivelina (L), CESLJAR Kristina, ANDREEVA Silvia, TENEVA Radosveta (4), MILANOVA Aleksandra, TODOROVA Zhana (L)

 

Dynamo Kazań – Chemik Police

3:1 (24:26, 25:16, 25:23, 25:14)

Dynamo Kazań: KOROLEVA Irina (16), VORONKOVA Irina (17), MAMMADOVA Natalya (17), STARTSEVA Evgeniya, VASILEVA Elitsa (12), SAMOILENKO Anastasia (7), ULANOVA Ekaterina (L), KOTIKOVA Anna, FILISHTINSKAIA Irina (3), EZHOVA Elena

Chemik Police: BUSA Bianka (12), SMARZEK Malwina (20), VELJKOVIC Stefana (9), MIRKOVIC Sladjana (2), MĘDRZYK Natalia (10), SIMEONOVA Strashimira (13), KRZOS Aleksandra (L), HOLSTON Alexandra, GAJGAL-ANIOL Katarzyna (1), BELCIK Izabela

GRUPA  D

Galatasaray SK Stambuł – Dynamo Moskwa

3:1 (19:25, 25;22, 25:15, 25:21)

Galatasaray SK Stambuł: KARADAYI Gizem (L),  KOSHELEVA Tatiana (17), JACK Sinead (18),  ALIKAYA Gamze (4), RUSEVA Hristina (6), DEMIR GÜLER Neslihan (13),  RABADZHIEVA Dobriana (14), AYDIN İlkin, KALAÇ Asli, AYDINLAR Nursevil

Dynamo Moskwa: TALYSHEVA Daria (L), GENDEL Elena (8), SHCHERBAN Yana (11), GONCHAROVA Nataliya (17), VETROVA Vera (3), FETISOVA Irina (6), KROTKOVA Natalia (9), LYUBUSHKINA Ekaterina (8), BABESHINA Marina, RAEVSKAIA Ekaterina (L)

Grot Budowlani Łódź – VakifBank Stambuł

0:3 (13:25, 22:25, 16:25)

Grot Budowlani Łódź: CUTURA Hana (3),  POLAŃSKA Gabriela (7), PIOTROWSKA Julia (1), TWARDOWSKA Julia (10), WITKOWSKA Agata (L), VINCOUROVA Pavla (3), GRAJBER Martyna (8) oraz POLAK Ewelina, MUSZYŃSKA Adrianna, KĘDZIORA Justyna, GROBELNA Kaja (8)

VakifBank Stambuł: ÖRGE Hatice Gizem (L), KIRDAR Gözde (7), ZHU Ting (18), AKMAN CALISKAN Kübra (6), SLÖETJES Lonneke (16),  AYDEMIR AKYOL Naz (1),  RASIC Milena (13) oraz ÖZBAY Cansu (1), DURUL Melis

foto:cev.lu

Facebook Comments