LigaSiatkówki Kobiet

LSK: Wyniki osiemnastej kolejki!

W inauguracyjnym starciu pewne zwycięstwo na swoim koncie zapisały siatkarki z Bielska-Białej, które pokonały dąbrowianki w trzech setach. Podobnym wynikiem zakończył się sobotni mecz w Krakowie, gdzie gospodynie pokonały Polski Cukier Muszyniankę Muszyna. Kolejne trzy punkty zdobyły Impel Wrocław, Chemik Police oraz ENEA PTPS Piła.

[ Read More ]

LSK: Terminarz i transmisje osiemnastej kolejki!

Już jutro w Bielsku-Białej zainaugurowana zostanie osiemnasta kolejka LSK. Tym razem do bardzo ciekawego pojedynku może dojść w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie wicemistrzynie Polski podejmą brązowe medalistki poprzedniego sezonu. W pierwszej połowie sezonu górą były rzeszowianki. Jak będzie tym razem przekonamy się już w niedzielę. Z całą pewnością podopieczne Lorenzo Micelliego  będą chciały poprawić sobie nastroje

[ Read More ]

Majka Szczepańska dla s-w-o.pl: Ten mecz zostanie niewątpliwie w mojej pamięci do końca życia.

Pierwszoligowa E.Leclerc Radomka Radom sprawiła wczoraj sobie i swoim kibicom mnóstwo radości. Podopieczne Jacka Skroka po pięciosetowym boju pokonały aktualne Mistrzynie Polski – Chemik Police i zapewniły sobie udział w turnieju finałowym Pucharu Polski Kobiet 2018. Po meczu porozmawialiśmy z MVP tego spotkania – atakującą Majką Szczepańską.

[ Read More ]

PP: Znamy wszystkich uczestników turnieju finałowego

Chemik Police nie zdobędzie po raz czwarty Pucharu Polski. W ćwierćfinałowym spotkaniu musiał uznać wyższość pierwszoligowego E.Leclerc Radomka Radom. Oprócz zespołu z I ligi do finałowego turnieju, który odbędzie się w dniach 10-11 marca 2018 roku w Nysie awansowały ŁKS Commercecon Łódź, ENEA PTPS Piła oraz Grot Budowlani Łódź.

[ Read More ]

Zsuzsanna Talas dla s-w-o.pl: Jeszcze wiele musimy się nauczyć

W siedemnastej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet Trefl Proxima Kraków dopiero w tie-breaku przegrał z Grot Budowlanymi Łódź. Jednak ten jeden punkt jest niezwykle cenny dla podopiecznych Alessandro Chiappniego. – Fajnie byłoby, gdybyśmy były wyżej w tabeli niż na miejscu, które aktualnie zajmujemy – mówi Zsuzsanna Talas, rozgrywająca krakowskiej drużyny.

[ Read More ]

LSK: wyniki siedemnastej kolejki

Znamy już komplet wyników siedemnastej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisały m.in. siatkarki z Dąbrowy Górniczej. Sporą niespodzianką bez wątpienia jest bardzo pewny triumf Impela Wrocław przeciwko drużynie BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Również Wicemistrzynie Polski zrewanżowały się krakowiankom za porażkę z pierwszej części sezonu. Nie przyszło im to jednak łatwo.

[ Read More ]

LSK: Terminarz i transmisje 17. kolejki

Już w najbliższą sobotę zespoły Ligi Siatkówki Kobiet rozpoczną walkę w ramach siedemnastej kolejki. Bardzo ciekawie zapowiadają się spotkania Chemika Police z będąca na fali ENEA PTPS Piła oraz Trefla Proxima Kraków z Grot Budowlanymi Łódź. A może w innych spotkaniach padną sensacyjne wyniki? Zapraszamy do oglądania spotkań i śledzenia wyników.  

[ Read More ]