LigaSiatkówki Kobiet

LSK: Wyniki dziewiątej kolejki

W środę rozegrano cztery  mecze dziewiątej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Do niespodzianki doszło w Bielsku, gdzie tamtejszy BKS przegrał z Radomką. W pozostałych spotkaniach nie było niespodzianek. Rzeszów pewnie wygrał z Kaliszem. Chemik spokojnie wygrał z KSZO, a we Wrocławiu szóstą wygraną z rzędu zanotował Pałac Bydgoszcz. Hitowe starcie padło natomiast łupem siatkarek ŁKS-u, które w derbach

[ Read More ]

Kontuzja Klaudii Felak

Klaudia Felak doznała kontuzji podczas meczu szóstej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Dzisiaj wiadomo, że z powodu tego wypadku przyjmującą wrocławskiej drużyny czekać będzie przerwa w graniu.

[ Read More ]

LSK: Wyniki ósmej kolejki zmagań

Za nami już część spotkań ósmej kolejki. W spotkaniu dwóch beniaminków obecnego sezonu bardzo pewne zwycięstwo odniosły siatkarki z Radomia. Tym samym przełamały długą serię porażek. Do najbardziej zaciętych bojów doszło w Rzeszowie i Legionowie, gdzie o zwycięstwach musiały zadecydować tie breaki. W meczu na szczycie pomiędzy Chemikiem Police a Grot Budowlani Łódź górą były

[ Read More ]

Ewelina Krzywicka: Mecze z nami nie będą łatwe

W siódmej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet doszło do małej sensacji. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz  w czterech setach pokonał Grot Budowlani Łódź. – To cierpliwość pozwoliła nam zwyciężyć w Łodzi i to jeszcze za trzy punkty – nie kryła zadowolenia Ewelina Krzywicka, przyjmująca bydgoskiej drużyny.

[ Read More ]

LSK: Kolejne zmiany kadrowe w Radomce

Sytuacja radomskiego przedstawiciela w Lidze Siatkówki Kobiet zrobiła się bardzo trudna. E.Leclerc Radomka Radom po siedmiu kolejkach z dorobkiem trzech punktów plasuje się na końcu stawki ekstraklasowych drużyn. Do tego doszła kontuzja rozgrywającej Mai Pelczarskiej oraz wypożyczenie Anny Bączyńskiej. Działacze starają się więc znaleźć receptę na problemy drużyny.

[ Read More ]