LOTOS Trefl Gdańsk rozpoczyna zmagania w Lidze Mistrzów.  Jutrzejsze spotkanie w ERGO Arenie to debiut dla drużyny Anastasiego w tego typu rozgrywkach. Chcesz zobaczyć debiutancki występ żółto-czarnych? Z nami masz taką szansę!

Zasady uczestnictwa w konkursie biletowym:

Wystarczy odpowiedzieć na  jedno konkursowe pytanie i wysłać dzisiaj prawidłowe odpowiedzi na adres e.kotarska@s-w-o.pl do godziny 20.00, w tytule wpisując Liga Mistrzów z LOTOSEM Treflem. Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na mecz LOTOS Trefl Gdańsk – Vojvodina Ns Seme Novi Sad, który odbędzie się we wtorek (03.11.2015r.), godzina 18:00 Wejściówki będą do odebrania w kasie, w dniu meczu.

Oto pytanie konkursowe:

1. Którzy z graczy LOTOSU Trefla mają za sobą już występy w CEV DenizBank Volleyball Champions League?

Spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi, wejściówki wygra osoba, która podeśle do nas właściwą odpowiedź jako pierwsza. Wyniki ogłosimy dzisiaj około godziny 21.00. Zwycięzcę poinformujemy drogą elektroniczną. Osoba, która wygra bilety proszona jest o jak najszybsze potwierdzenie możliwości odebrania biletów.

Konkurs współorganizowany jest z klubem LOTOS Trefl Gdańsk. Klub wybiera miejsca, o które gracie, zapewnia też odbiór biletów.

Życzymy udanej zabawy!

Pozdrawiamy,
Redakcja s-w-o.pl