Zapraszamy do bezpłatnego konkursu z nagrodami na stronie www.esmgamer.com!

Bieżący rok to wyjątkowo udany okres dla polskiej siatkówki. Zdobyliśmy złoto na Mistrzostwach Europy, triumfowaliśmy także w Lidze Narodów, a dwie polskie drużyny dotarły do finału Ligi Mistrzów. Nie ma wątpliwości, że obecnie jesteśmy niekwestionowanymi liderami światowej siatkówki.
Wspieraj Polską Siatkówkę i Wygrywaj Nagrody!
Zachęcamy więc do śledzenia meczów polskiej Ligi Siatkówki oraz do wzięcia udziału w konkursie Polska Liga Siatkówki Fantasy Jesień 2023. To wyjątkowa okazja, by czerpać radość z najwyższego poziomu sportowego, przeżywać wiele emocji i dodatkowo mieć szansę na wygranie nagród.
Bonusy i Zabawa
W tegorocznej edycji konkursu pojawią się bonusy, takie jak „Pełny Skład” i „Kapitan”, co sprawi, że gra będzie jeszcze bardziej interesująca. Sezon rozpocznie się 20 października, a zakończy na początku stycznia, po rozegraniu 15 kolejek.
Dołącz do Gry i Wzmocnij Rywalizację
Aby jeszcze bardziej wzmocnić rywalizację, organizator zachęca do tworzenia prywatnych lig i zapraszania znajomych do udziału w zabawie. Niech ta siatkarska przygoda będzie jeszcze bardziej emocjonująca i pełna wspólnych przeżyć! Dla najlepszych 10 graczy organizator przewiduje nagrody pieniężne. Rejestracja na www.esmgamer.com.