Czas oczekiwania dobiegł końca. To oznacza, że wygrajpluslige.pl rusza z oficjalnym menedżerem PlusLigi. Już teraz każdy z Was może się zarejestrować, stworzyć własną drużynę i stanąć do walki o nagrody.

Zasady zabawy są bardzo proste. Spośród wszystkich zawodników grających w PlusLidze “kupujemy” dwunastu – po trzech środkowych i przyjmujących, po dwóch atakujących, rozgrywających i libero. Żeby jednak nie było łatwo, wprowadzono ograniczenia – z jednego klubu ligowego może być co najwyżej dwóch siatkarzy, a na zakup zawodników mamy jedynie 26 milionów wirtualnych złotych.

Następnie z naszej dwunastki musimy wyselekcjonować podstawową siódemkę – dwóch środkowych, dwóch przyjmujących, rozgrywający, atakujący i libero. Jednego z nim mianujemy kapitanem (punktuje podwójnie), a jednego wicekapitanem (punktuje podwójnie w przypadku, gdy nie zagra kapitan).

Podstawowa siódemka od 6. kolejki PlusLigi zaczyna zbierać dla nas punkty. Szczegółową punktację znajdziecie TUTAJ

Przypominamy, że do czas rozpoczęcia 6. kolejki, a dokładniej do 29 października, do godziny 14:30, możemy w swojej drużynie robić nieograniczoną liczbę transferów, przesuwać zawodników z rezerwy do składu podstawowego i odwrotnie, a także wyznaczać kapitana i jego zastępcę.

>> ZAGRAJ <<

Po rozpoczęciu 6. kolejki wszystkie nasze operacje w składzie będą dotyczyć następnej rundy spotkań. To co najważniejsze – mamy ograniczoną liczbę transferów. Przed każdą kolejką możemy dokonać dwóch darmowych operacji kupna-sprzedaży. Każdy następny transfer to minus 5 punktów odjętych z dorobku punktowego najbliższej kolejki.

Powodzenia!