ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Skra Bełchatów czy Chemik Police– co łączy te kluby?  Dzięki prowadzonym akcjom crowdfundingowym – my, jako fani – stajemy się częścią drużyny, której kibicujemy. Nadszedł czas na kolejny klub z ORLEN LIGI – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała przy współpracy z Fans4Club, chce zebrać środki, które pozwoli na stworzenie klubowej maskotki psiaka Reksio – symbolu Bielska.

Jeśli zapytacie mieszkańców różnych części Polski o symbol Bielska-Białej, część wskaże pewnie legendarnego Fiata 126p, a inna część równie legendarnego Reksia. Tego samego Reksia, któremu w tym roku „stuknęło” 50 lat. To pół wieku obcowania z tym przemiłym psiakiem przez kilka pokoleń mieszkańców wielkich miast i małych wiosek, zresztą nie tylko w Polsce, a Reksio promował wychowanie poprzez sport – przeczytamy na stronie zespołu z Bielska.

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała chce osiągnąć cel razem z kibicami poprzez akcję crowdfundingową  „Wszystkie łapy na parkiet” i przy współpracy z Fans4Club osiągnąć założony cel, jakim jest kwota 12 tysięcy złotych.

Marzeniem każdego klubu jest posiadanie maskotki, która może być bliska Kibicom i ich dzieciom, ale też miastu czy regionowi, skąd wywodzi się ten klub. Naszym pragnieniem było to, by maskotką BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała stał się właśnie Reksio. Teraz mamy szansę, aby Reksio dołączył do drużyny siatkarek!mówi Andrzej Pyć – Prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA.

W zamian za wsparcie akcji każdy kibic, który dołączy do akcji, otrzyma nagrodę z puli przygotowanej specjalnie na poczet akcji. Oprócz gadżetów, karnetów i innych klubowych pamiątek, do wyboru są m.in. wspólny trening z bielskim zespołem, kolacja z wybraną siatkarką, udział w sesji zdjęciowej do nowego kalendarza czy wizyta Reksia na urodzinach. Dodatkowo imię i nazwisko każdego, kto weźmie udział w akcji, zostanie wypisane na koszulce, w którą będzie ubrany Reksio.

Więcej o akcji zespołu z Bielska znajdziecie tutaj: fans4club.com/project-reksio

źródło: siatkowka.bks.bielsko.pl, fans4club.com