Atakujący reprezentacji Serbii miał okazję podsumować wczorajszy mecz z Finami. Serbowie po ciężkim pojedynku wygrali z reprezentacją Finlandii 3:1. Tłumaczy czemu powstały zmiany w składzie na ten pojedynek ale cieszy się z wygranej.

Gratuluję dzisiejszego wyniku, wygraliście mecz, jak wrażenia?

Aleksandar Atanasijevic: Jutro gramy przeciwko Brazylii więc fajnie, że dzisiaj też udało nam się wygrać. Chcemy wygrać ten turniej, więc będziemy się starali jutro ograć Brazylię. Najgorsze jest to, że dzisiaj graliśmy późno a jutro od samego rana musimy się zmierzyć z kolejnym przeciwinikiem, mamy mało czasu na regenerację dlatego zmieniliśmy dzisiaj kilka osób w składzie ale jestem zadowolony, że dzisiaj wygraliśmy.

Jutro mecz z Brazylią, tak jak mówiłeś, po dzisiejszym meczu z Polską, jakieś odczucia przed jutrzejszym pojedynkiem?

Aleksandar Atanasijevic: Niestety, nie mieliśmy okazji zobaczyć dzisiejszego meczu przeciwko Polsce. Brazylia od zawsze gra w siatkówkę na wysokim poziomie, więc na pewno nie będzie łatwo ich pokonać ale nie poddajemy się, czeka nas mecz na wysokim poziomie. Musimy zagrać lepiej niż przeciwko Polakom i myślę, że możemy to zrobić, wtedy powinno nam się udać wygrać.

Jak ci się podoba w Krakowie?

Aleksandar Atanasijevic: Uwielbiam grać w Polsce ponieważ tutaj, nawet na meczach towarzyskich, jest tak dużo ludzi, to niesamowite. Cieszę się, że tu jestem, że mogę zagrać w tym turnieju, być jego częścią. Mam nadzieję, że za rok tu wrócimy.

dla s.w.o.pl Aleksandar Atanasijevic

z Krakowa, Aleksandra Leszczyńska

photo: Krawczyk.photo