Z dniem 18 kwietnia 2018 roku funkcję Prezesa Zarządu ONICO Warszawa S.A. przestała pełnić Jolanta Dolecka. Dotychczasowa Prezes pozostanie w Klubie i będzie aktywnie wspierać jego działalność jako Członek Rady Nadzorczej.

Z dniem 18 kwietnia współpracę z ONICO Warszawa S.A. kończy również Paweł Zagumny, Wiceprezes i Dyrektor Sportowy Klubu. Członkiem Zarządu Klubu pozostaje Mariusz Wilkołaski, Dyrektor Finansowy ONICO Warszawa S.A.

Jednocześnie Rada Nadzorcza podjęła decyzję o powierzeniu funkcji Wiceprezesa Zarządu ds. Marketingu i Komunikacji Klubu Adamowi Polakowi, który jest związany z Klubem od czerwca 2017 roku. Do tej pory był odpowiedzialny za obszar komunikacji oraz za wizerunek Klubu. Od 11 lat zajmuje się komunikacją marki, kreowaniem wizerunku oraz tworzeniem strategii marketingowych. Pracował m.in. dla Legii Warszawa, Poczty Polskiej oraz Wirtualnej Polski.

W dniu dzisiejszym klub z Warszawy poinformował, że trener Stephane Antiga pozostaje na stanowisku i w przyszłym sezonie poprowadzi drużynę w rozgrywkach PlusLigi. Francuz jest szkoleniowcem ONICO Warszawa od sezonu 2017/2018.

źródło: onicowarszawa.pl