Zmiana nazwy  – od dziś ONICO Warszawa! Po przedłużeniu kontraktu z Andrzejem Wroną i Jakubem Kowalczykiem, nadszedł czas na wzmocnia przed sezonem 2017/2018 PlusLigi. Do ekipy Stéphane’a Antigi dołączyło dwóch aktualnych reprezentantów Polski.

ONICO Warszawa, z nazwy zniknęło AZS Politechnika – pod taką nazwą będzie występowała drużyna z Warszawy w PlusLidze w sezonie 2017/2018.

Damian Wojtaszek wzmocni linie defensywną w ONICO Warszawa – 28-letni libero spędził dwa poprzednie sezony na Podkarpaciu, w ubiegłym sezonie zdobył z Asseco Resovią Rzeszów krajowe wicemistrzostwo, a w tym roku uplasowali się na czwartym miejscu. Kontrakt został podpisany na dwa lata.

Jako drugi do zespołu dołączy Wojciech Włodarczyk, który po świetnym sezonie w Indykpolu AZS Olsztyn wzmocni przyjęcie w ONICO AZS Politechnice Warszawskiej. Przed Olsztynem Włodarczyk reprezentował m.in Cuprum Lubin PGE Skrę Bełchatowów z którym zdobył trzy lata temu mistrzostwo Polski, a rok później brąz, jednak nie grał w takim wymiarze, jakby się spodziewał. Po przejściu do Olsztyna wyrósł na filar akademików z Warmii, a teraz podpisał kontrakt w Warszawie.
Warto wspomnieć, że obaj zawodnicy reprezentowali wcześniej barwy warszawskiego zespołu.