Karuzela transferowa trwa w najlepsze. Jesteśmy świadkami ciekawych zmian zarówno w klubach plusligowych jak i tych występujących na zapleczu ligi Mistrzów Świata. Jak rozwija się sytuacja w ekipie wicemistrza I ligi?

Sztab szkoleniowy w dalszym ciągu tworzyć będą Krzysztof Stelmach i Wojciech Janas. Wcześniej z klubu odeszli Łukasz Owczarz (atakujący) i Dawid Bułkowski (przyjmujący). Obaj zawodnicy zasilili ekipę UKS-u Mickiewicz Kluczbork. W kolejnym sezonie w Stali nie zobaczymy również Mateusza Nożewskiego (środkowy), Daniela Ochrymczuka (libero) oraz Michała Makowskiego (przyjmujący).

W składzie wicemistrza I ligi zostają natomiast: Patryk Szczurek, Sebastian Matula (rozgrywający), Maciej Zajder, Moustapha M’Baye, Jarosław Mucha (środkowi), Bartosz Bućko, Kamil Długosz (przyjmujący), Mateusz Czunkiewicz (libero) oraz Łukasz Kaczorowski (atakujący).

W przyszłym sezonie ekipę nyskiej Stali reprezentować będzie również Bartosz Krzysiek, który ubiegły sezon spędził w GKS-ie Katowice. Ponadto z KPS Siedlce przenosi się przyjmujący Damian Dobosz a z Norwidu Częstochowa Mariusz Schamlewski.

oprac.własne/stalnysa.pl
fot. Stal Nysa