Aktualne Wicemistrzynie Polski – Grot Budowlani Łódź skompletowały już cały skład na zbliżający się sezon ORLEN Ligi. Ostatnią zawodniczką, jaka zdecydowała się bronić barw łódzkiego teamu jest dwudziestopięcioletnia atakująca Zuzanna Czyżnielewska.

Zawodniczka jest wychowanką KS Pałacu Bydgoszcz, a ostatni sezon spędziła w drużynie z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Nowa atakująca Budowlanych ma na swoim koncie także występy w biało-czerwonych barwach, zarówno w drużynie juniorek ale także w seniorskiej kadrze.

Przede wszystkim to bardzo się cieszę, że mam możliwość powrotu do gry po kontuzji właśnie w zespole Grot Budowlanych Łódź. Jest to klub, który zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym stoi na najwyższym poziomie, dlatego dla mnie jest to idealne miejsce. Mam tu możliwość wiele nauczyć się od starszych, bardziej doświadczonych koleżanek, ale także od sztabu szkoleniowego. Pierwsze parę tygodni, które spędziłam trenując z zespolę już pokazały mi jak wiele można stąd wynieść z każdego treningu, więc tym bardziej cieszy mnie fakt, że spędzę w Budowlanych najbliższy sezon. Pozostaje mi tylko dalej ciężko pracować i każdego dnia podnosić swoje umiejętności – komentuje zawodniczka.

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2017/2018 prezentuje się następująco:
Rozgrywające: Pavla Vincourová, Ewelina Polak
Atakujące: Kaja Grobelna, Zuzanna Czyżnielewska
Środkowe: Gabriela Polańska, Agnieszka Kąkolewska, Julia Piotrowska
Przyjmujące: Martyna Grajber, Julia Twardowska, Adrianna Muszyńska, Hana Čutura
Libero: Agata Witkowska (z domu Durajczyk)

źródło: Grot Budowlani Łódź