ŁKS Commercecon Łódź pozyskał nową rozgrywającą. Będzie nią Amerykanka Valerie Nichol, która poprzedni sezon spędziła w Impelu Wrocław.

Nowa zawodniczka ŁKS-u swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła już w wieku 12 lat, a jej kariera rozkwitła w drużynie Purdue University w West Lafayette. Początkowo grała jako atakująca, by po jakimś czasie przejść na rozegranie i tak już zostało do dziś. Jej pierwszym zagranicznym kontraktem był podpisany z niemieckim klubem Allianz MTV Stuttgart. Wraz z tą drużyną dwukrotnie stanęła na najwyższym stopniu podium w Mistrzostwach Niemiec. Na swoim koncie ma również Puchar i Superpuchar tego kraju. Wszystkie trofea zdobyła w latach 2016-2017. Potem przeniosła się do naszej ligi, gdzie reprezentowała drużynę z Wrocławia. W zbliżającym się sezonie występować będzie w barwach srebrych medalistek minionego sezonu.

Łódzki Klub Sportowy już wcześniej potwierdził, że w nowym sezonie w barwach drużyny na pewno zobaczymy: Zuzannę Efimienko-Młotkowską, Krystynę Strasz, Ewę Kwiatkowską jak rówież Regiane Bidias. Również sztab trenerski nie ulegnie zmianie.

źródło: lkscommerceconlodz.pl