Grot Budowlani Łódź oficjalnie potwierdzili pozyskanie nowej atakującej. Będzie nią ubiegłoroczna gwiazda E.Leclerc Radomki Radom – Veronica Jones-Perry.

Zawodniczka dołączyła do Radomki w trakcie minionego sezonu i od razu zaskarbiła sobie uznanie zarówno trenera jak i kibiców. W każdym meczu rozgrywająca mogła na nią liczyć, a ona odwdzięczała się mnóstwem zdobywanych punktów. W nowym sezonie czeka ją zmiana pozycji. Będzie atakującą, czyli będzie robić to, co na boisku lubi najbardziej.

Dotychczas milczeliśmy w kwestii tego transferu, ponieważ przez problemy wynikające z pandemii koronawirusa nie wiedzieliśmy czy uda się dopiąć wszystko do końca. Teraz możemy oficjalnie ogłosić, że Veronica Jones-Perry będzie zawodniczką Grot Budowlanych Łódź w sezonie 2020/2021. Bardzo się cieszę, że udało nam się pozyskać tak wartościową siatkarkę, jaką jest Roni. Doskonale pamiętam mecz mojego zespołu przeciwko drużynie z Radomia, w którym Jones-Perry zdobyła 31 punktów! Pomyślałem, że dobrze będzie mieć taką armatę po swojej stronie – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

Gra w polskiej lidze była dla mnie wspaniałym doświadczeniem, dlatego cieszę się, że kolejny sezon spędzę również w tym kraju. Jestem bardzo podekscytowana, że zagram w barwach Grot Budowlanych Łódź. Chcę być częścią tego zespołu i klubu. Zamierzam ciężko pracować każdego dnia by być coraz lepszą na boisku i wraz z nową drużyną pokazać na co nas stać – powiedziała Veronica Jones-Perry.

źródło: Grot Budowlani Łódź, fot. Artur Stachniak