Po trzech latach występów w stolicy Pomorza Zachodniego środkowy Bartosz Cedzyński opuszcza klub ze Szczecina. W jego ślady podążają również zawodnicy: Michal Sladecek i Danaił Miłuszew.

26-letni zawodnik przez cały okres gry w koszulce Espadonu wykazywał wielkie zaangażowanie, profesjonalizm i nieprzeciętną ambicję. Środkowy był jednym z architektów wielkiego sukcesu szczecińskiej siatkówki, jakim był ubiegłoroczny awans Espadonu do PlusLigi.

Razem z Bartoszem klub opuszczają także Michal Sladecek i Danaił Miłuszew. Słowak grał w Szczecinie od listopada 2014 roku i także dołożył swoją cegiełkę do wywalczenia przez Espadon miejsca w ekstraklasie. Bułgarski atakujący dołączył natomiast do zespołu przed rozpoczęciem minionego sezonu, ale problemy z kontuzjami uniemożliwiły mu zaprezentowanie pełni swojego potencjału sportowego.

“Wszyscy trzej siatkarze w znaczącym stopniu wpływali na bardzo pozytywną atmosferę wewnątrz drużyny.” – czytamy na oficjalnej stronie klubu – “Dziękujemy im zatem nie tylko za profesjonalne podejście, hektolitry wylanego na treningach potu, ale zwłaszcza za nastawienie i uśmiech podczas codziennej pracy z zespołem.”

źródło: volleyespadon.pl