Rozgrywający Benjanim Toniutti i libero Paweł Zatorski, kapitanowie ZAKSY Kędzierzyn- Koźle zagrają w niebiesko-biało-czerwonych barwach w kolejnych dwóch sezonach.

Paweł Zatorski podpisując prekontrakt z ZAKSĄ, podkreślił: W Kędzierzynie-Koźlu czuję się jak w domu. Cieszę się, że właśnie z tą drużyną i w tych barwach będę mógł nadal grać. Zostaję w ZAKSIE i zamierzam zrobić wszystko, by tegoroczny sukces został powtórzony.

zatorski

Benjamin Toniutti, rozgrywający ZAKSY, w komentarzu podkreślił: Jestem naprawdę zadowolony z faktu, że mogę kontynuować moja przygodę z ZAKSĄ na następne dwa sezony. Chcę być częścią wyzwania, jakim jest walka w Lidze Mistrzów i bronić tytułu mistrza w kolejnym sezonie.

Toniutti

To dla nas ważne i strategiczne decyzje – ocenia negocjacje prezes Klubu Sebastian Świderski. – Dzisiejszy sukces ZAKSY jest efektem przemyślanej strategii w obszarze budowania zespołu i stylu gry. Myślimy o przyszłych sezonach, utrzymaniu pozycji lidera i autora siatkówki najwyższego europejskiego poziomu. Przed nami możliwość gry w Lidze Mistrzów i to kolejne wyzwanie sportowe. Potrzebujemy silnej drużyny, a taki skład mieliśmy w tym sezonie dlatego też, zaczęliśmy budowanie teamu od naszych zawodników. Chcemy stać na podium – dodaje.

źródło: zaksa.pl