Kolejnym siatkarzem, który opuści Podkarpacie jest Thomas Jaeschke. Zawodnik zdecydował się wykupić swój kontrakt i nie kontynuować współpracy z klubem z Rzeszowa. 

Thomas Jaeschke dołączył do klubu dwa sezony temu. W sezonie 2015/2016 zdobył wicemistrzostwo Polski. W minionym sezonie przyjmujący dołączył do drużyny dopiero w połowie sezonu, ponieważ kontynuował swoją edukację w Stanach Zjednoczonych. Umowa z siatkarzem powinna obowiązywać trzy lata, czyli powinna zakończyć się po sezonie 2017/2018. Zawodnik zdecydował się jednak na wcześniejsze rozwiązanie współpracy z klubem. Dzisiaj w czasie audycji w Radiu Centrum potwierdził to prezes Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Górski.

Asseco Resovia Rzeszów jest w trakcie kompletowania sezonu na przyszły sezon. Umowę z klubem przedłużył Thibault Rossard, Marcin Możdżonek i Jochen Schoeps. Klub zakontraktował także Jakuba Jarosza i Michała Kędzierskiego. Trwają rozmowy z Johnem Gordonem Perrinem i Marko Ivoviciem. Prezes w audycji wspomniał również, że nowy trener ma zadecydować, który z rozgrywających przedłuży kontrakt z klubem.

źródło: inf. własna