Klub stołeczny ogłosił dziś kolejny transfer. Nowym atakującym Vervy Warszawa Orlen Paliwa został Michał Superlak, który miniony sezon spędził w MKS-ie Będzin. Poza Superlakiem nowymi zawodnikami zespołu są Jan Fornal oraz Angel Trnidad de Haro.

– Takich ofert się nie odrzuca – skomentował świeżo upieczony prawoskrzydłowy VERVY. – Kiedy dowiedziałem się o zainteresowaniu VERVY Warszawa ORLEN Paliwa moją osobą, bardzo się ucieszyłem. I nie zastanawiałem się długo. Czekałem na dopięcie szczegółów, a dziś już oficjalnie możemy ogłosić, że sezon 2020/2021 spędzę w stolicy – dodał.

Z pozyskania Michała Superlaka zadowoleni są działacze stołecznego klubu. – Michał Superlak to zawodnik ze świetnymi warunkami fizycznymi. Mierzy 206 cm i jest bardzo silny. Liczę, że podniesie jakość naszego ataku. Przy trenerze Anastasim na pewno rozwinie się jako siatkarz – powiedział Piotr Gacek, dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. – Nasz nowy atakujący siatkówkę ma w genach. Jego tata to przecież bardzo dobry trener i dydaktyk sportu, mający w CV m.in. prowadzenie siatkarskiej reprezentacji Polski kobiet. Michał, witamy na pokładzie – zakończył.

źródło/foto: Verva Warszawa Orlen Paliwa