Spekulacje na temat tego, gdzie zagra jedna z najlepszych polskich libero trwały niemal od kwietnia. Dziś zawodniczka powiadomiła kibiców Grot Budowlanych Łódź, że wciąż będzie reprezentowała barwy ich klubu. To będzie już trzeci sezon Marii Stenzel w łódzkim klubie. 

– Bardzo się cieszę z przedłużenia kontraktu z Grot Budowlanymi Łódź. Dobrze się tutaj czuję i realizuję, podoba mi się projekt odmłodzenia drużyny. Myślę, że możemy stworzyć bardzo ciekawy team, z dobrą atmosferą i dobrymi wynikami. Już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia! – powiedziała Maria Stenzel.

– Jestem szczęśliwy, że Marysia zagra w naszym klubie kolejny sezon. Jak pokazują wszystkie statystki była najlepsza na pozycji libero w minionych rozgrywkach. Jest numerem jeden reprezentacji Polski. Marysia była najlepsza na pozycji libero nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Wiem, że miała wiele ofert. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że wybrała nasz klub. To będzie trzeci sezon Mery w naszych barwach! – powiedział prezes, Marcin Chudzik.

źródło: Grot Budowlani Łódź/foto: Katarzyna Kozłowska