– Następne nazwiska podamy niebawem – zapewniał Jakub Bednaruk, trener będzińskiego zespołu. Dzisiaj MKS poinformował, że kolejnym zawodnikiem, który zostaje w klubie jest Rafał Sobański.

Wcześniej kontrakty przedłużyli już Rafał Faryna i Artur Ratajczak. Dla środkowego będzie to już piąty, a dla atakującego czwarty sezon w naszym klubie.  W poprzednich rozgrywkach drugi z nich stał się prawdziwym liderem MKS-u. Brylował w statystykach, zgarniając aż sześć statuetek MVP.

Na mocy umowy podpisanej dwanaście miesięcy temu, Jakub Bednaruk w dalszym ciągu będzie prowadził MKS Będzin w sezonie 2020/2021. – Już nie mogę doczekać się pierwszego treningu – zapowiedział szkoleniowiec. – Chciałbym bardzo wejść do hali, chciałbym potrenować, bardzo za tym tęsknie. Jednocześnie chciałbym poczuć tę atmosferę meczową, ponieważ człowiek żyję na adrenalinie, a bez niej jest najzwyczajniej źle. Obecnie buduję zespół na nowy sezon, oczywiście, odejdą od nas niektórzy siatkarze, szukamy nowych zawodników, ponadto rozmawiamy z siatkarzami, którzy grali u nas w poprzednim sezonie. Chciałbym dodać, że codziennie bardzo dużo pracujemy pomimo niesprzyjających okoliczności. Co jakiś czas będziemy ogłaszali kto z nami przedłużył umowę, a w przyszłości podamy nowych kandydatów do gry w naszym zespole – przekazał trener.

mksbedzin.pl